soczi

Aida Bella, Marta Wójcik, Zbyszek Bródka, Szczepan Karpiel-Bułecka i Piotr Janosz to zawodnicy, którzy przygotowują się na Olimpiadę Zimową w Soczi w 2014. Ale czy pojadą? Czy wystarczy im środków na przygotowania, a nawet bilet? Sporty zimowe w Polsce są niedofinansowane. Nawet jeśli Ci młodzi ludzie są najlepsi w swoich dyscyplinach w Polsce, nie mogą liczyć na wystarczającą pomoc. Udzielają jej fani i biznes.

OTTO Polska w projekcie odliczania do Soczi – X dni Do Soczi 2014 wspiera zbiórkę pieniędzy dla sportowców. Potrzeby są duże. Warunki w Polsce, zarówno obiektowe, jak i pogodowe nie sprzyjają zawodnikom, dla nich naturalnym środowiskiem pracy jest lód i śnieg.
Na stronie portalu PolakPotrafi.pl każdy Polak może wesprzeć finansowo sportowców dowolną kwotą, a oni nie pozostają dłużni: osobiste treningi, zaproszenia na kawę, zdjęcia z autografami, specjalna 6 miesięczna edycja kalendarza z zapisem letnich przygotowań do Zimowej Olimpiady, a także propozycje OTTO: doradztwo personalne, rekrutacje oraz udział w charytatywnej imprezie dla sportowców.
6 września, w Filharmonii Opolskiej, pod patronatem Rektora Politechniki Opolskiej odbędzie się impreza charytatywna z udziałem przedstawicieli sportu i biznesu X dni Do Soczi 2014 Show, z której dochód zostanie przekazany sportowcom.

Fanpage akcji https://www.facebook.com/XdnidoSoczi2014
Akcja społeczna Polak Potrafi: http://polakpotrafi.pl/projekt/x-dni-do-soczi

Previous post

Spot Check Mt. Bachelor - SuperPark 2013

Next post

Nike Snowboarding “Never Not” – Part 1 Official Snowboard Movie Teaser

The Author

Michal

Michal