W piątkowa noc 15 czerwca w poznańskiej Starej Rzeźni odbyła się pierwsza polska edycja konkursu didżejskiego – Red Bull Thre3style. Utalentowani polscy DJ-e walczyli podczas piętnastominutowych występów o uznanie publiczności i jury – Aquasky, Kid Fresha i Mr. Krime’a. Tytuł największego polskiego specjalisty w miksowaniu muzyki i poruszaniu tłumem oraz wyjazd na międzynarodowy finał konkursu do Chicago zdobył DJ Kostek z Poznania.

 

Poznańska edycja projektu zgromadziła w Starej Rzeźni fanów miksowanych dźwięków, którzy całą noc mieli okazję bawić się przy muzyce selekcjonowanej przez mistrzów fachu – Mr. Krime’a, Kid Fresha oraz Aquasky, który wystąpił z energetycznym duetem Ragga Twins.  Główną częścią imprezy był konkurs didżejski, w którym wystartowali najlepsi DJ-e, poruszający na co dzień polskim parkietami – Dj Trakmajster, Dj Plash, Dj Cent, Dj Noz, Dj Bleq, Dj Kostek, DJ Bez Ksywy oraz DJ Falcon. Każdy z zawodników miał 15 minut na zaprezentowanie swojej selekcji muzycznej, która musiała zawierać co najmniej trzy gatunki muzyczne.

 

Największą przychylność jurorów, który oceniali występy pod względem selekcji utworów, prezencji na scenie, umiejętności miksowania oraz reakcji publiczności zdobył DJ Kostek z Poznania. „Na takie chwile naprawdę warto czekać! Jestem bardzo szczęśliwy z powody tej wygranej, zwłaszcza, że poziom zawodów był naprawdę wysoki” cieszył się zwycięzca tuż po ogłoszeniu wyników.

 

 Za zajęcie pierwszego miejsca w polskich eliminacjach, DJ Kostek otrzymał nagrodę pieniężną oraz możliwość udziału w międzynarodowym finale konkursu Red Bull Thre3style 21 września w Chicago. „Jadę tam, aby wygrać!” odgrażał się triumfator piątkowego wieczoru.

Red Bull Thre3style_zwycięzca Dj Kostek_fot. Marcin Kin_ Red Bull Content Pool
Red Bull Thre3style_DJ Noz_fot. Marcin Kin_ Red Bull Content Pool
Previous post

Alex Tank & Wojtek Pawlusiak - fullpart "Kaleidoscope"

Next post

STENCH ON THE ROAD!! Przystanek 4 Polska

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.