Święta tuż tuż, a większość z was pewnie nie zaczęła jeszcze myśleć o prezentach, albo zaczęła i nie ma żadnych pomysłów. Dlatego też wychodzę wam na przeciw z przygotowaną listą prezentów dla waszego chłopaka longboardera, bądź też dziewczyny longboarderki. Mam nadzieję, że lista ta okaże się przydatna, a wam uda wam się coś z niej wybrać. P.S. Pisząc opisy do przedmiotów postaram się mieć bardziej na uwadze osoby nie koniecznie zorientowane w temacie, niż longboardowych wyjadaczy, tak aby nie było wątpliwości co do czego 🙂

PRZEDZIAŁ CENOWY 0-50 zł

– DESKOWY MULTI-TOOL to rzecz która na pewno prędzej czy później przyda się każdemu skaterowi do odkręcenia bądź przykręcenia jakiś śrub i nakrętek. W skład takiego narzędzia wchodzą klucze w odpowiednich uniwersalnych rozmiarach. Dodatkowo plusem takiego narzędzia są jego wymiary, które umożliwiają schowanie go w kieszeni. Na polskim rynku dostępnych jest całkiem sporo multitooli, ale mi szczególnie przypadł do gustu Enuff Skate Tool ładny, dobrze leży w ręku a dodatkowo dostępny jest w różnych kolorach.

cena 49zł

FOOT STOP od Antidote to znakomity wynalazek, dla fanów większych prędkości. Jego zamocowanie zwiększa poziom kontroli nad deską blokując przednią stopę w odpowiednim miejscu. Urządzonko to jest szczególnie przydatne dla osób posiadających dość płaskie deski, bez profilu pozwalającego, w naturalny sposób zablokować, stopę. Dodatkowo foot stop od Antidote posiada wiele możliwości konfiguracji, więc na pewno przypasuje prezentoodbiorcy 😛

cena 29zł (link)

Źródło: www.facebook.com/antidotelongboards

NOSE GUARD ochroni wrażliwy na uderzenia czubek deski takiej jak np. Loaded Dervish. Jego zamontowanie przedłużyło życie nie jednego longboarda.

Źródło: www.longboardshop.pl

cena 49zł

KOSZULKA ANTIDOTE SHADOW to wspaniały prezent dla longboardowego zajawkowicza, fajna grafika i dobra jakość materiału +100 propsów na mieście.

Źródło: www.facebook.com/antidotelongboards

cena w preorderze na facebook’u 49zł 

PRZEDZIAŁ CENOWY 50-100 zł

ŁOŻYSKA może nie jest to coś oryginalnego, ale na pewno przydatnego. To część deski, która zużywa się całkiem szybko i z pewnością nikt nie pogardzi nowym kompletem. Ceny całkiem dobrych łożysk zaczynają się już od 50 zł i pamiętajcie, skala ABEC nie koniecznie przekłada się na jakość łożysk.

cena 69zł

Źródło: www.longboardpoint.pl

PADY DO RĘKAWIC. W Polsce najbardziej popularne rękawice do ślizgania produkowane są przez amerykańską firmę Loaded. Jeśli wasz longboarder posiada rękawice tej firmy, może warto dokupić mu nowy komplet padów.

cena 70zł

Źródło: www.longboardshop.pl

– VICIOUS GRIPTAPE to papier ścierny, którym nikt nie pogardzi. Słynie z ogromenej przyczepności. spodoba się nie jednemu.

Źródło: www.longboardshop.pl

cena 59zł

 

PRZEDZIAŁ CENOWY 100-200 zł

KASK – coś co powinien mieć każdy longboarder, bez względu na to jak dobrze jeździ. TRIPLE8 posiada piankę zatrzymującą pot oraz warstwę styropianu, która przejmuje energię podczas uderzenia. Dostępny w dwóch rozmiarach i wielu kolorach. Znajdzie amatorów zarówno wśród dziewczyn, jak i chłopaków.

Źródło: www.longboardpoint.pl

cena 149zł

– RĘKAWICE DO SLIDE dla longboardera, który chce wejść na nowy poziom zajawy i zacząć robić slide. Solidne wykonanie gwarantuje nam, że produkt ten starczy na naprawdę wiele zjazdów.

Źródło: www.longboardpoint.pl

cena 199zł

 

PRZEDZIAŁ CENOWY 200 zł +

TRICK BOARD to super sprawa dla każdej osoby uprawiającej sporty deskowe. Znakomicie ćwiczy równowagę i utrzymuję w formie przez cały rok. Można z niego korzystać praktycznie wszędzie i ćwiczyć nawet w domu przed telewizorem. Polecam!

cena 300zł

[youtube id=”U7sUhdhhSUE” width=”600″ height=”338″]

 – KOŁA ABEC 11 FREERIDES. Bardzo uniwersalne kółka z pewnością ucieszą każdego. Nadadzą się do zjazdów, a przede wszystkim do długich slajdów!

cena 229zł

Źródło: www.longboardpoint.pl

PENNY to mała plastikowa deska, na której jazda sprawia niesamowicie dużo przyjemności. Idealna do przemieszczania się po mieście i zabawy na asfalcie. Model ten produkowany jest już od 30 lat, a jazda na nim przenosi do zwariowanych lat 70-tych. Coś dla koneserów gatunku. Super sprawa! Gdybym mógł, kupił bym we wszystkich kolorach.

cena 440zł

 [youtube id=” hRKvJvF3IGs” width=”600″ height=”338″]

Previous post

Quiksilver Transmission - Quebec

Next post

B-SIDE - DACHSTEIN 2012

The Author

Tomek

Tomek

1 Comment

  1. […] Ropson pisał o tym jak wybrać prezent gwiazdkowy dla longboardera. A co ze snowboarderami? Tym razem ja postaram się pomóc Wam w wyborze prezentów dla […]