Ostatnio Ropson pisał o tym jak wybrać prezent gwiazdkowy dla longboardera. A co ze snowboarderami? Tym razem ja postaram się pomóc Wam w wyborze prezentów dla Snowboarderek i Snowboarderów.

PRZEDZIAŁ CENOWY 0-100zł

PASEK 7/9/13 – sznurówki jako paski do spodni, na to mogli wpaść tylko zakręceni, wszystkim doskonale znani riderzy bracia: Eiki i Halldor Helgason. Patent mimo, że dziwny sprawdza się doskonale. W opakowaniu zestaw 3 pasków oraz wlepa 7/9/13.

Cena 59zł

Pasek 7/9/13
fot. Boarders.pl

CZAPA Brain inside co tu dużo mówić, czapka tym bardziej zimą to zdecydowanie porządany prezent. Czapki Brain Inside charakteryzują się oprócz ręcznej roboty dodatkowym podszyciem z polaru i odlotowymi kolorami. Występują w różnych wzorach z pomponami lub bez. Made in Poland.

Cena około 79zł

Brain Inside
Fot. Facebook.com/BrainInside

Smar snowboardowy BeaverWax w myśl staropolskiego przysłowia: Kto nie smaruje ten nie jedzie polecamy bobrze sadło. Woski te wyprodukowane są w mroźnej Kanadzie, tam gdzie wiedzą wszystko najlepiej o zimie i snowboardzie. Smary występują w kilku odmianach do stosowania zależnie od warunków atmosferycznych, a także w wersji dla jeżdzących na krechę oraz ekologicznej. Na tych smarach jeżdzą między innymi Devun Walsh, bracia McMorris czy Dustin Craven.

Cena od 59zł do 85zł
Beaver Wax all temperature

PRZEDZIAŁ CENOWY 100-350zł

Rękawice Snowboardowe Celtek-Vans powstały za sprawą kolaboracji dwóch kultowych marek Celtek i Vans.
Jak ważne są suche i ciepłe ręce podczas długiego dnia na desce wie każdy, komu choć raz przemokły rękawice. Dyskomfort jakich mało, dlatego polecane rękawiczki charakteryzują się wodoodpornością rzędu: 20,000mm oraz oddychalnością 20,000gm, index ciepny to 7/10, czyli komfort 🙂 Dodatkowo niezaprzeczalnym plusem tych rękawic jest mega kozacka grafika!

Cena: 199,99zł

rękawice snowboardowe celtek vans
Fot. sklep.snow4life.pl

Słuchawki URBANEARS Plattan HARRIS TWEED, są tym co powinno ucieszyć nie tylko melomana. Słuchawki te obite są ręcznie tkanym materiałem Harris Tweed wykonanym w 100% z wełny, co powoduje tym bardziej, że są idealnym prezentem na zimę, uszy nam nie zmarzną na stoku! Dodatkowo słuchawki te wyposażone są w gniazdo zound, które pozwala wpiąć słuchawki drugiej osoby i wspólnie słuchać muzyki. Posiadają także mikrofon, który spowoduje, że staną się kompatybilnym zestawem słuchawkowym do większości smartfonów.

Cena: 299 zł

Fot. snow-villagestore.pl

Trickboard to coś co wszyscy znają i każdy chciałby mieć. Jest to niezastąpiony sprzęt podczas przygotowań do sezonu zarówno snowboard jak i wake. Poprawia nam koordynację i równowagę oraz czucie mięśni głębokich. Dodatkowo daje nam mnóstwo funu podczas ćwiczeń. Jak sama nazwa wskazuje jest idealny do trików. Do treningu na trickboardzie nie potrzebujesz dużej powierzchni, możesz ćwiczyć w domu przed telewizorem, ale uwaga na telewizor. 😛

Cena około 320zł

Trickboard

Kombinezon dresowy Jibbking to dziwny wynalazek. Ciepły jednoczęściowy dres sygnowany logiem Jibbking wyposażony jest w kolorowe zamki. Sprawdzi się wyśmienicie jako „wdzianko domowe” podczas snowboardowych wojaży. Ciepło, komfortowo, na totalnym luzie… Dostępny w wersjach damskiej i męskiej. Czego chcieć więcej? *) niezalecane dla sztywnych osobników.

Cena: 279 zł

Fot. www.facebook.com/JIBBKING

PRZEDZIAŁ CENOWY: na bogato

Lobster Jibbbaord / Girlbaord deska dla miejskiego niszczyciela / niszczycielki, od szalonych Helgasonów, co nie znaczy, że nie da się na nich pośmigać po parku, albo z góry, tez się da! Mówiąc o grafice tych desek, że są kozackie, to jakby powiedzieć o ich twórcach Halldorze i Eikim, że są bardzo grzecznymi riderami. Grafika wymiata, tak samo jak właściwości jeszcze obydwu desek. Desiwa zostały wyposażone w technologię TBT znaną z Bataleona, która mówiąc w mega skrócie powoduje, że można śmigać na krechę, przechodzenie z krawędzi na krawędź zostało uproszczone do minimum, co pozytywny wpływ na lądowania – teraz ustoisz każdy trick!

Fot. www.lobstersnowboards.com
Previous post

32 Spot Check – Mt. Seymour

Next post

Tomek Wolak krótki edit z US

The Author

Michal

Michal