W sobotę 28 września 2013, trzecia edycja jednego z najlepszych railowych streetowych jamów w Europie ponownie odbędzie się w Hadze. Protest Rock A Rail presented by Monster Energy zaoferuję naprawdę konkretny setup raili, dodatkowo do dyspozycji zawodników będzie ściana do wallridów. Oczywiście całość będzie pokryta śniegiem jak przystało na snowboardowe zmagania.
Organizatorzy zapewniają iż będzie to najbardziej szalony setup raili jaki przyszło nam widzieć podczas miejskich zawodów. Trzymamy ich za słowo!

rock a rail setup

Po ubiegłorocznym sukcesie zawodów spodziewanych jest około 2500 widzów jibowych zmagań, będzie o co walczyć, do zgarnięcia będzie 1000 Euro nagrody głównej lub gifty z puli o wartości 3000 Euro.

Na zawody zaproszono najlepszych najlepszych pro snowboarderów wśród nich znaleźli: Halldor Helgason, Denis Leontyev, Jaeger Bailey, Wojtek Pawlusiak z lokalnych riderów pojawią się między innymi: Cees Wille oraz zwycięzca z 2011 Wessel Van Lierop.

Planowane rozpoczęcie imprezy to godzina 16:00 wielkiego finału można spodziewać się w okolicach godziny 21:00/ Po rozdaniu nagród Rock A Rail przełączy się w tryb imprezowy. After odbędzie się w ‘de Supermarkt’ również w okolicach rynku.

rock a rail

Event organizuję Blanko Foundation ze wsparciem Protest Boardwear, Monster Energy, Den Haag Marketing, GoPro, Dragon, Libtech, Switchback, Snowworld oraz Supermarkt venue

Rock A Rail – 2013 dostępny będzie w formie streamingu na rockarail.com oraz methodmag.com

Rock A Rail – 2013

Previous post

32 Spot Check – Mt. Hood - Lato 2013

Next post

Longboard Legnica Freeride Promo - video

The Author

Justyna

Justyna