W piątek 12 października Haga stanie się jibową stolicą naszego kontynentu podczas imprezy „Protest Rock a Rail by Monster Energy”. Jak zapowiadają organizatorzy tego dnia na riderów czekał będzie najbardziej zakręcony railowy setup jaki kiedykolwiek widziano na zawodach miejskich na świecie.

Rock a rail setup 2012

Pośród zaproszonych riderów znajdują się między innymi Gulli Gudmundsson (ISL) oraz Denis Leontyev (Rosja) pojawią się również tacy lokalesi jak Cees Wille czy obrońca tytułu Wessel van Lierop.

Zawody rozpoczną się o godzinie 18, finałów można się spodziewać o 22. Po rozdanie nagród Protest Rock A Rail przełączy się w tryb imprezowy w klubie „Supermarkt” znajdującym się oczywiście nie opodal rynku.
Kolejną niespodzianką będzie premiera holenderskiego filmu snowboardowego „Catscratch”, w którym zobaczycie nie tylko holenderskie miejscówki i riderów. Po premierze zagrają punkowe kapele i bal do białego rana.

Impreza organizowana jest przez Blanko Foundation przy wsparciu: Protest Boardwear, Monster Energy,
Den Haag Marketing, GoPro, Bataleon, Snowworld, Supermarkt.PROTEST ROCK A RAIL PRESENTED BY MONSTER ENERGY 2012

Więcej na rockarail.com oraz stronie wydarzenia
www.facebook.com/events/343652975727748/

Previous post

Dziś premiera DC Snowboarding "Must Be Nice"

Next post

beGypsy #2/03

The Author

Michal

Michal

1 Comment

  1. […] z zawodów jibowych „Protest Rock A Rail Presented by Monster Energy 2012„, które miały miejsce 12 października na rynku w Hadze. Event przyciągnął wielu znanych […]

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.