W tym sezonie, miłośnicy białego szaleństwa odwiedzający Zakopane, będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie. 12 lutego 2011 na stoku Harenda odbędą się zawody snowboardowe, jakich jeszcze w Polsce nie było. Zaproszeni zawodnicy z europejskiej i polskiej czołówki zaprezentują najbardziej widowiskową odmianę snowboardu na potężnej skoczni zbudowanej specjalnie na zawody. Do startu w QUIKSILVER BIG AIR zaproszonych zostanie 27 zawodników i 3 zdobywców dzikich kart. Najlepsi podzielą między sobą 15 000 zł w gotówce i liczne nagrody rzeczowe. Na ustawionych obok skoczni przeszkodach, odbędzie się ROXY RAIL JAM – zawody w czasie których swoje umiejętności zaprezentować będą mogły snowboardzistki. Najlepsze zawodniczki powalczą o 3 000 zł w gotówce.
Dalsza część artykułu w czytaj więcej.Jak powiedział Piotr Łodziński, Marketing Manager Quiksilver Polska: „Od lat wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy związane z surfingiem, skateboardingiem i snowboardem. Chociaż ta ostatnia dyscyplina jest sportem zimowym równie popularnym co narciarstwo, to środowisko związane w Polsce z jej najbardziej widowiskową odmianą – freestylem – długo czekało na duże zawody. QUIKSILVER SNOW SESSION będzie dla młodych polskich snowboardzistów okazją do rywalizacji z zawodnikami z Europy i być może drogą do rozpoczęcia sportowej kariery.


Na odwiedzających tego dnia stok Harenda czekają liczne atrakcje. Wszyscy chętni będą mogli przetestować deski LibTech, DC, Gnu i Roxy. O oprawę muzyczną w czasie dnia i na wieczornym koncercie zadba Red Bull, a całą imprezę zakończy specjalna nocna sesja pokazowa na skoczni.
Wszelkie informacje na temat imprezy będą pojawiały się na stronie www.facebook.com/QuiksilverSnowSession

Previous post

Sarka Martin teaser filmu

Next post

Only Girls Movie

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.