Snowboarding 2017 – It‘s On!

Niebieskie niebo, perfekcyjnie przygotowany snow park i najlepsze deski od najfajniejszych snowboardowych brandów dostępne do testów za friko, tak wyglądał pierwszy dzień otwarcia sezonu 2016/2017 przygotowany przez Hintertux & hotzone.tv.

Na pierwszy ogień: Betterpark Hintertux po dzisiejszym dniu jest w idealnym stanie, kickery i raile czekają już na jutrzejszą jazdę. Zaufaj, prosi wiedzą. Werni Stock, Clemens Millauer, Marco Grilc, Mario Käppeli, Simon Pircher, Peter Sandner i Michi Schatz z uśmiechami na twarzach rzucali wyzwania rekrutom w postaci  900°, corked 1080°, backlip czy hardway. Czy Rookie je przyjmowali? Tak oczywiście. Jedno jest pewne, poziom na tegorocznej scenie slopestyle będzie wysoki.

Już jutro Sani Alibabic i reszta ekipy Ästhetiker będą inspirować dzieciaki podczas GoPro Kids Shoot. Steve Gruber, Wolle Nyvelt, Friedl Kolar brzmi dobrze!

Dzisiejsza bezwietrzna pogoda sprzyjała opalaniu przy Tuxer Fernerhaus. Podczas wszystkich dni Hotzone.tv Park Opening Hintertux będzie można za darmo przetestować sprzęt na sezon 2016/2017.

Prognoza pogody na jutro wygląda tak samo korzystnie jak dzisiejsza. Jeśli zastanawiasz się czy warto przyjechać na jutro? Odpowiedź brzmi: wyruszaj już teraz!

 

 

 

Previous post

Burton Presents Ep. 1: Heavy Rotation

Next post

Dmo street footy 2016

The Author

Michal

Michal