Sobota do lekkich nie należała po dniu na lodowcu, po południu przy dolnej stacji gondoli i wieczornych imprezach przyszła pora na najważniejsze niedzielne wydarzenia: Slush surfing i Libtech cash for tricks

Niedzielna atmosfera na lodowcu podczas hotzone.tv Park Opening Hintertux była ciężka po wczoraj i mglista, co nie zaszkodziło prosom i amatorom w wyjaśnieniu LibTechs Cash for tricks wysokim poziomem. Wjechały między innymi 50/50 to Back Lip revert oraz Straight Stale Fish na straight-gap-to-double-kink-donwrail. Libtech jak przystało na solidny brand miał dla najlepszych riderów 350 Euro w żywej gotówce.

W tym czasie w Ferner Haus odbyły się warsztaty GoPro pod okiem Markusa Fischera and Andreasa Monsbergera aka MonEpic dla uczestników GoPro Kids Shoot. W rezultacie powstało całkiem sporo editów z wczorajszych przejazdów dzieciaków, Steve Gruber wybrał 3 najlepsze filmy pod kątem edycji i poziomu snowboardingu. Wspólne warsztaty powinny ułatwić młodym rozwijanie snowboardowej pasji.

Po piątkowych premierach od MethodMag i Absinthe 2017, dzisiaj w Tenne jest szansa obejrzeć Travisa Rice w najnowszej produkcji  The Foruth Phase.

 

 

Previous post

JUŻ DZISIAJ O 21:00 ŚWIATOWA PREMIERA “THE FOURTH PHASE”. NAJNOWSZY FILM TRAVISA RICE’A TYLKO NA RED BULL TV!

Next post

MAX PARROT SUMMER RIDING 2016

The Author

Michal

Michal