WIELKA BITWA NA MUZYKĘ POWRACA!

 Już 19 października rusza kolejna odsłona nietypowej bitwy na muzykę! Klubowa seria Red Bull I-Battle zawita w tym roku do: Rzeszowa, Katowic, Łodzi, Wrocławia, Poznania i Lublina, by na deskach bokserskiego ringu wybrać najlepszych selektorów muzycznych! Wśród uczestników każdej edycji naprzeciw siebie staną sportowcy, aktorzy, dziennikarze, projektanci mody i wiele innych osób znanych z lokalnego życia publicznego.

 

Lukasz Nazdraczew/Red Bull Content Pool

Red Bull I-Battle to wyzwanie dla śmiałków, którzy chcą być mistrzami muzycznej wagi ciężkiej! W każdej edycji imprezy weźmie udział osiem  dwuosobowych drużyn składających się z reprezentantów różnych dziedzin – sportowców, dziennikarzy, barmanów czy projektantów mody. Teamy uzbrojone w odtwarzacze mp3, zmierzą się w aranżowanych pojedynkach na deskach bokserskiego ringu. Drużyny będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu serc i „głosów” publiczności. Reakcja słuchaczy po każdym starciu będzie szacowana miernikiem decybeli – do dalszego etapu przechodzi drużyna, której uda się wycisnąć z gardeł miłośników większą ilość hałasu.

 

Lukasz Nazdraczew/Red Bull Content Pool

Nowe drużyny, nowe lokalizacje i nietuzinkowa selekcja muzyczna to znamiona kolejnej odsłony Red Bull I-Battle, która rozpocznie się już 19 października w Rzeszowie, a zakończy 30 listopada w Lublinie.  Poniżej znajduje się dokładny rozkład tegorocznej serii:

 

RED BULL I-BATTLE 2012

 

RZESZÓW – 19.10. WYTWÓRNIA, ul. Reytana 1

KATOWICE – 25.10. HIPNOZA, Plac Sejmu Śląskiego 2

ŁÓDŹ – 08.11. SCENOGRAFIA, ul. Zachodnia 81/83

WROCŁAW – 14.11. BEZSENNOŚĆ, ul. Ruska 51

POZNAŃ – 23.11.   BLUE NOTE, ul. Kościuszki 76/78

LUBLIN – 30.11.  ARCHIWUM, ul. Radziszewskiego 8

 

Lukasz Nazdraczew/Red Bull Content Pool

Każda z imprez rozpocznie się o godzinie 21:00. Wstęp kosztuje 10 zł.

 

Imprezy klubowe Red Bull I-Battle to nie wszystko! Dla fanów muzyki i dobrej zabawy z nutą rywalizacji została przygotowana specjalna aplikacja internetowa, w której będzie można powalczyć na muzykę wirtualnie! Na stronie www.redbullibattle.pl będzie można pojedynkować się na muzyczne ciosy i wygrywać nagrody – najlepsi gracze zostaną nagrodzeni Block Rockerami (przenośnymi piecykami) ze stacją dokująca na odtwarzacz mp3.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.redbullibattle.pl

Previous post

Nadchodzi premiera BLACK SNOW

Next post

DJ KOSTEK Walczy o didżejskie mistrzostwo!

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.