KOLEKTYWNE ZWYCIĘSTWO W POZNANIU!

Wielkopolska gościnność ponownie dała o sobie znać w trakcie trzeciego przystanku drugiej edycji Red Bull I-Battle w Poznaniu.
Po ostrej walce w muzycznym ringu, który 3 listopada został ustawiony w klubie Pod Minogą, zwycięzcami wieczoru zostali reprezentanci drużyny TTK Collective. Dzięki odpowiedniemu doborowi dźwięków pokonali w finale mocną ekipę Hasanamanów.

Całą relacja i więcej zdjęć znajdziesz w czytaj dalej!

Klubowa rywalizacja Red Bull I-Battle, po raz drugi w historii, została zorganizowana w stolicy Wielkopolski. Osiem dwuosobowych drużyn stanęło w muzycznym ringu, w którym zamiast rękawic bokserskich używa się swojej ulubionej muzyki. Każda z nich przeszła specjalny etap sprawdzenia pojedynkowych umiejętności dzięki wirtualnej aplikacji. Teraz przyszła pora na konfrontację ze światem rzeczywistym. Po kilkunastu imprezach w całej Polsce Red Bull I-Battle dotarło do poznańskiego klubu Pod Minogą, gdzie rzesza miłośników dobrych wrażeń zapełniła wszystkie poziomy lokalu.


Wśród drużyn biorących udział w czwartkowej imprezie znalazły się tak ciekawe pozycje jak Supreme Team, Sicca Porcus, Prossima Fermata, Sucza Lucza czy Przestań Śmierdzieć. Podczas całego wieczoru fenomenalnie spisywały się chłopaki z ekipy Hasamanów, którzy wydawali się zdecydowanymi faworytami publiczności. Jednak w finałowej rozgrywce, z przewagą jednego decybela, ulegli duetowi TTK Collective.
„Hasamanowie wydawali się nie do zatrzymania, dlatego TTK musieli postawić wszystko na jedną kartę” skomentował prowadzący imprezę Rufin MC. „Udało się im trafić w gust imprezowiczów puszczając mocniejszą muzykę.”

„Dalej nie umiemy uwierzyć, że pokonaliśmy ich o jeden decybel” mówili zwycięzcy po zakończeniu imprezy. „Dziękujemy wszystkim, którzy zdarli swoje gardła podczas kibicowania naszej drużynie!”
W ramach klubowej rywalizacji Red Bull I-Battle odbyły się bitwy w systemie pucharowym. Pojedynki odbywały się na zasadzie „utwór za utwór”. Kolejnym miastem, do którego zawita muzyczny ring będzie Kraków. Tam rywalizacja odbędzie się 10 listopada w klubie Cień.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.redbullibattle.pl

Previous post

Winter Is My Love 2011 - GDAŃSK

Next post

AST - Alpine Snowboard Team

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.