Red Bull i-Battle POZNAŃ
POZNAŃ MIASTEM MUZYCZNYCH DOZNAŃ!
RED BULL I-BATTLE, POZNAŃ – 3 LISTOPADA, KLUB POD MINOGĄ


W czwartek 3 listopada w poznańskim klubie Pod Minogą odbędzie się trzecia – po Warszawie i Katowicach – impreza jesiennej edycji Red Bull I-Battle. W pojedynkach na dźwięki rozgrywanych na bokserskim ringu weźmie udział osiem drużyn dwuosobowych. Wśród muzycznych wojowników zobaczymy m.in.: Hasamany, TTK Collective, Supreme Team, Sucza Lucza, Sicca Porcus czy Prossima Fermata.
Szczegóły w czytaj więcej
Red Bull I-Battle to wyzwanie dla wszystkich pasjonatów muzyki oraz dobrej zabawy z nutą rywalizacji! Nowy format imprez umożliwiał uczestnictwo wszystkim, którzy rywalizowali w wirtualnych pojedynkach na www.redbullibattle.pl i zdobyli najwięcej głosów internautów. 3 listopada na ringu ustawionym w klubie Pod Minogą, staną naprzeciwko siebie zwycięzcy internetowych eliminacji. Drużyny zmierzą się w walce o laury, splendor i uznanie publiczności! Osiem dwuosobowych drużyn, uzbrojonych w iPody wypełnione powalającymi na kolana utworami będzie rywalizować w aranżowanych pojedynkach.
Teamy będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu „głosów” publiczności! Zwycięzca zostanie wyłoniony po zmierzeniu natężenia owacji miernikiem decybeli.
Wśród uczestników poznańskiej rywalizacji znajduje się m.in. drużyna Supreme Team, którą tworzy dwójka studentów poznańskiego AWF – Rafał Lipiński i Jan Nowak. „Chcemy wziąć udział w Red Bull I-Battle, ponieważ męczy nas masowa muzyka grana na dyskotekach, która opiera się na nieskomplikowanych i tanich brzmieniach. Chcemy pokazać światu, że można to zmienić i to naprawdę w wielkim stylu! W tym roku to my wygramy, bo nigdzie nie znajdzie się tak wyśmienitego mixu świeżości i flow, które płynie z naszych uwielbiających muzykę serc!” przekonują chłopaki z Supreme Team.
Supreme Team jak i pozostałe ekipy muszą liczyć się z poważnymi konkurentkami z drużyny Sucza Lucza, które na co dzień są tancerkami scenicznymi. Dziewczyny mają już opracowany pomysł na czwartkowe show: „Ten projekt to starcie z czymś, co jest podstawą naszej pracy. W branży tanecznej, prócz choreografii, muzyka jest kluczem do serc publiki! Wiemy, w czym rzecz, a więc prócz samej bitwy nie obędzie się bez tańca i show. Po 9 latach szkoły baletowej nie brakuje nam kreatywności, mamy wręcz jej nadmiar i z pewnością to wykorzystamy!”.
Szykuje się zacięta walka muzyczna, ponieważ w murowany sukces swojej drużyny wierzy też TTK Collective: „Mimo, iż zajmujemy się głównie ciężkimi elektronicznymi brzmieniami, to jednak nasza wiedza sięga tak głębokich muzycznych czeluści, że zaskoczymy pewnie nie jednego słuchacza, powalając tym samym przeciwników na ringu!”.

W ramach klubowych imprez Red Bull I-Battle odbędą się bitwy w systemie pucharowym. Każda drużyna zaprezentuje muzyczny kawałek o maksymalnej długości półtorej minuty. Pojedynki odbywać się będą na zasadzie „utwór za utwór”. Kolejnym miastem, do którego zawitają muzyczne pojedynki będzie Kraków. Tam rywalizacja odbędzie się 10 listopada w klubie Cień.

NAZWA: RED BULL I-BATTLE – POZNAŃ
MIEJSCE: POD MINOGĄ, UL. NOWOWIEJSKIEGO 8
DATA: 3 LISTOPADA, GODZ. 21.00
PROWADZĄCY: RUFIN
WEJŚCIE DLA PUBLICZNOŚCI: 10 ZŁ OD OSOBY (W TYM RED BULL)
Strona eventu na FB

Previous post

Przygotuj sie do sezonu ski&snow

Next post

Urodziny GiGi Sport & Snow4Life & Skimbeam @AfterParty

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.