Dzisiaj na stronie www.redbullibatlle.pl pojawiła się energetyczna alternatywa spędzania wolnego czasu. Po raz pierwszy w historii Red Bull I-Battle, każdy dla kogo muzyka to coś więcej niż dźwięki, będzie mógł wziąć udział w otwartej edycji Red Bull I-Battle. Od 1 do 30 września trwają eliminacje, a celem wirtualnych pojedynków jest wyłonienie drużyn, które następnie będą reprezentowały swoje miasta w bitwach na żywo podczas klubowej rywalizacji na ringu!
Internetowa rywalizacja rozgrywa się w 4 kawałkach muzycznych – liczy się strategia, spryt i nietuzinkowe podejście do bitew. ZAREJESTROWANE TEAMY, mają szansę stać się reprezentantami w realnych pojedynkach w swoim mieście. Najlepsze drużyny wybierane są przez internautów, którzy na stronie www.redbullibattle.pl będą mogli oddać głos na swoich faworytów. Reprezentacja każdego miasta będzie się składała z 8-dwuosobowych drużyn!
O sukcesie w jesiennej edycji Red Bull I-Battle decyduje nie tylko wiedza muzyczna, ale siła głosu internatów! Pamiętaj – im więcej głosów zdobędziesz w wirtualnej rzeczywistości, tym większa szansa na finał w realnym świecie!
MIASTA, W KTÓRYCH ROZEGRANE ZOSTANĄ KLUBOWE IMPREZY RED BULL I-BATTLE
• 20 PAŹDZIERNIKA – WARSZAWA
• 27 PAŹDZIERNIKA – KATOWICE
• 3 LISTOPADA – POZNAŃ
• 10 LISTOPADA – KRAKÓW
• 17 LISTOPADA – WROCŁAW
• 25 LISTOPADA – SZCZECIN
• 1 GRUDNIA – BIAŁYSTOK
• 10 GRUDNIA – GDAŃSK

****
Bitwa na iPody to wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą być mistrzami muzycznej wagi ciężkiej! Osiem dwuosobowych drużyn, uzbrojonych w iPody wypełnione powalającymi na kolana utworami zmierzy się w aranżowanych pojedynkach. Teamy będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu „głosów” publiczności! Zwycięzca zostanie wyłoniony po zmierzeniu natężenia owacji miernikiem decybeli.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.redbullibattle.pl

Previous post

BK SIDE - Summer Shred

Next post

Polska premiera filmu "Standing Sideways"

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.