POZNAŃ GRA W KAPSLE!

Pamiętacie kultową grę w kapsle? W Poznaniu powstał wyjątkowy kapslowy tor, na którym będzie można ścigać się już 7 listopada (środa) na terenie AWF Poznań oraz 8 listopada (czwartek) na Politechnice Poznańskiej.
Wszystko potoczy się jak na prawdziwych rajdach samochodowych, tylko pojazdy będą nieco inne. Zawody odbędą się na specjalnie przygotowanym torze, stylizowanym na tor Formuły 1. Każdy zawodnik będzie mógł poczuć się jak Sebastian Vettel, startując w zawodach swój kapslowy bolid.
W Poznaniu przewidziane są dwie edycje imprezy – 7 listopada na parterze budynku poznańskiego AWF-u przy ul Królowej Jadwigi 27/39 oraz 8 listopada w holu Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej na ul. Piotrowo 2. Udział w zabawie jest darmowy, wystarczy się zgłosić w dniu i miejscu imprezy. Limit miejsc to 32 zawodników, zapisanych w myśl zasady „kto pierwszy ten lepszy”.
W grze wezmą udział kapsle po piwie, które będą uderzane palcami przez uczestników wyścigu. W jednej kolejce startuje 4 zawodników, a cały turniej rozgrywany jest w systemie pucharowym. Do kolejnego etapu przechodzą dwie osoby najszybciej przesuwające swoje kapsle. Uwaga na pułapki! Kapsel, który wpadnie do wody, lub wyleci poza tor traci kolejkę.
W związku z tym, że każdy kapsel warto przystosować do nawierzchni, po jakiej będzie jeździł, dozwolone jest: nawoskowanie, przetarcie spodu papierem ściernym (mniejsze tarcie gwarantuje większą prędkość kapsla) lub podgięcie ząbków kapsla lekko do środka (aby zapobiec poranieniu dłoni).

RED BULL KAPSLE
7 listopada (środa) AWF Poznań, ul. Św. Jadwigi 27/39
8 listopada (czwartek) Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 2

Obie imprezy starują o 11:00. Wstęp i udział w zawodach jest darmowy.

POZNAŃ GRA W KAPSLE!

Previous post

Przygotowanie do sezonu Teamu Burn

Next post

DARKSIDE ALTERNATE TEASER

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.