Red Bull MOBILE Snow Attack w Katowicach!

Udowodniliśmy w Warszawie, że schody w Złotych Tarasach da się ujarzmić i doskonale nadają się do ewolucji na desce i nartach.
Teraz zaatakujemy Silesia City Center w Katowicach. Wyjątkowo na tę okazję przestrzeń przed galerią handlową zostanie przeorganizowana – specjalną konstrukcję postawimy na placu przed głównym wejściem do galerii. Będzie niezła jazda w zagłębiu polskiego jibbingu!

START: 25 marca 2012 o godz. 16:00, Silesia City Center
(Plac Słoneczny przed wejściem głównym od ul. Chorzowskiej).

Podobnie jak w Warszawie, zawody będą miały formę luźnego jam’u – zapraszamy do udziału snowboardzistki i narciarki, snowboardzistów i narciarzy, którzy chcą pokazać na co ich stać na poręczach.
Chęć uczestnictwa w zawodach zgłaszajcie na e-mail: [email protected] do dnia 24.03.2012 wpisując imię, nazwisko, dyscyplinę i wiek. Zapisy będą też trwały od 15:00 w dniu imprezy na miejscu.
Osoby niepełnoletnie muszą mieć pozwolenie od swoich opiekunów. Ilość miejsc ograniczona.

Dla najlepszych czekają wartościowe nagrody rzeczowe od Red Bull MOBILE, Quiksilver ROXY fundowane przez Quiksilver Shop Silesia City Center oraz nagrody fundowane przez magazyner.pl. Warto skorzystać z okazji i pokazać na co was stać!

UWAGA!
Dla użytkowników Red Bull MOBILE przygotowaliśmy specjalną ofertę – na każdego uczestnika eventu czeka siedzisko, pucha Red Bulla oraz snacki i gorące napoje! Wjazd darmowy – wystarczy zarejestrować się do 23.03.2012 na m.redbullmobile.pl (formularz w zakładce Karty Wstępu) – portalu mobilnym dostępnym w telefonach komórkowych tylko dla Użytkowników Red Bull MOBILE. Wasze dane automatycznie znajdą się na liście.

Imprezę rozgrzeje muzycznie DJ Prescot.

Wstęp na całe wydarzenie jest wolny.

Sezon zimowy zamknie Red Bull MOBILE Snow Attack 31.03.2012 przy molo w Sopocie!

Red Bull MOBILE Snow Attack w Katowicach

Na tym nie koniec!
W kolejnych przystankach zaatakujemy fanów bmx’ów, deskorolek, wind i kitesurfingu i wielu innych dyscyplin sportowych. Śledźcie na bieżąco informacje na naszej stronie internetowej oraz na fanpage’u: www.facebook.com/redbullmobile
Szczegóły ujawnimy wraz z nadejściem wiosny.

Wejdź na www.redbullmobile.pl i dołącz do Świata Red Bulla

Previous post

Easter Jam 4 - video

Next post

Best line Contest: Brelok i Jamaj

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.