Red Bull MOBILE Snow Attack – zamykamy zimę na molo w Sopocie!

Po raz pierwszy w wiosenne popołudnie nad Bałtykiem koło sopockiego molo powstanie zaśnieżony stok z przeszkodami. W tym ekstremalnym stylu zamkniemy zimową edycję cyklu imprez Red Bull MOBILE Attack.

START: 14 kwietnia 2012 o godz. 14:00, Plac Zdrojowy obok molo w Sopocie

Zapraszamy na zawody, jakich jeszcze w Sopocie nie było! W czasie luźnych jam’ów snowboardziści i narciarze zmierzą się na railach z panoramą morza w tle.
Chęć uczestnictwa w zawodach zgłaszajcie na e-mail: [email protected] do dnia 13.04.2012 wpisując imię, nazwisko, dyscyplinę i wiek. Zapisy będą też trwały od 13:00 w dniu imprezy na miejscu.
Osoby niepełnoletnie muszą mieć pozwolenie od swoich opiekunów (wyłącznie według wzoru dostępnego pod mailem [email protected]). Ilość miejsc ograniczona.

Dla najlepszych czekają wartościowe nagrody rzeczowe od Red Bull MOBILE, Quiksilver ROXY oraz magazyner.pl. Wpadajcie – warto pojibbować wiosną nad morzem!

UWAGA!
Dla użytkowników Red Bull MOBILE jak zwykle czeka specjalna strefa z siedziskami, puchą Red Bulla snackami i gorącymi napojami! Wjazd darmowy – wystarczy zarejestrować się do 12.04.2012 na m.redbullmobile.pl (formularz w zakładce Karty Wstępu) – portalu mobilnym dostępnym w telefonach komórkowych tylko dla Użytkowników Red Bull MOBILE. Wasze dane automatycznie znajdą się na liście.

Wstęp na całe wydarzenie jest wolny.

Kończymy sezon zimowy jednak już w maju wiosenna edycja Red Bull MOBILE Attack i ekstremalnych emocji ciąg dalszy!

W kolejnych przystankach zaatakujemy fanów bmx’ów, deskorolek, wind i kitesurfingu i wielu innych dyscyplin sportowych. Śledźcie na bieżąco informacje na naszej stronie internetowej oraz na fanpage’u: www.facebook.com/redbullmobile

Red Bull MOBILE Snow Attack w Sopocie
Wejdź na www.redbullmobile.pl i dołącz do Świata Red Bulla!

Previous post

Andrew Burns ShipWrecked Episode 2 - Bralorne Livin with Geeves

Next post

Isenseven "Fool's Gold" - Trailer

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.