Po prawdziwie miejskich przeszkodach na warszawskich schodach w Złotych Tarasach i imponującej konstrukcji przed Silesia City Center w Katowicach zaatakujemy przestrzeń sopockiego molo.

Po raz pierwszy nad Bałtykiem, w wiosenne popołudnie powstanie zaśnieżony stok z przeszkodami. W tym ekstremalnym stylu zamkniemy zimową edycję cyklu imprez Red Bull MOBILE Attack.

 

START: 31 marca 2012 o godz. 15:00, Plac Zdrojowy obok molo w Sopocie

 

Zapraszamy na zawody, jakich jeszcze w Sopocie nie było! W czasie luźnych jam’ów snowboardziści i narciarze zmierzą się na railach z panoramą morza w tle.

Chęć uczestnictwa w zawodach zgłaszajcie na e-mail: [email protected] do dnia 30.03.2012 wpisując imię, nazwisko, dyscyplinę i wiek. Zapisy będą też trwały od 14:00 w dniu imprezy na miejscu.

Osoby niepełnoletnie muszą mieć pozwolenie od swoich opiekunów. Ilość miejsc ograniczona.

 

Dla najlepszych czekają wartościowe nagrody rzeczowe od Red Bull MOBILE, Quiksilver ROXY oraz magazyner.pl. Wpadajcie – warto pojibbować wiosną nad morzem!

 

UWAGA!

Dla użytkowników Red Bull MOBILE jak zwykle czeka specjalna strefa z siedziskami, puchą Red Bulla snackami i gorącymi napojami! Wjazd darmowy – wystarczy zarejestrować się do 29.03.2012 na m.redbullmobile.pl (formularz w zakładce Karty Wstępu) – portalu mobilnym dostępnym w telefonach komórkowych tylko dla Użytkowników Red Bull MOBILE. Wasze dane automatycznie znajdą się na liście.

 

Imprezę rozgrzeje muzycznie DJ BENITO.

 

Wstęp na całe wydarzenie jest wolny.

 

Kończymy sezon zimowy jednak już w maju wiosenna edycja Red Bull MOBILE Attack i kolejne ekstremalne emocje!

 

W kolejnych przystankach zaatakujemy fanów bmx’ów, deskorolek, wind i kitesurfingu i wielu innych dyscyplin sportowych. Śledźcie na bieżąco informacje na naszej stronie internetowej oraz na fanpage’u: www.facebook.com/redbullmobile

Szczegóły ujawnimy wraz z nadejściem wiosny.

Wejdź na www.redbullmobile.pl i dołącz do Świata Red Bulla

Previous post

Best line Contest: Brelok i Jamaj

Next post

Świeży numer s-mag

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.