Zakończył się okres zgłoszeniowy do Red Bull Shr3d i decyzje zostały podjęte! Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak wytypował dwójkę riderów do snowboardowo-filmowego team, który będzie reprezentować nasz kraj w kreatywnym starciu z ekipami z Austrii i Słowenii podczas trzydniowej imprezy w Zell am See.
Spośród blisko 20 zgłoszeń Wojtek Pawlusiak wybrał dwójkę zawodników, którzy wejdą w skład polskiego teamu do snowboardowo-filmowej batalii narodów Red Bull Shr3d. Oto zaproszeni riderzy: Michał Surdej,  Kuba Wolak.

Reprezentacja Polski już 21 stycznia wyruszy do Zell am See/Kaprun, by dzień później rozpocząć filmowanie. Trzydniowe nagrywki powstaną w zróżnicowanym terenie, gdzie zawodnicy będą musieli popisać się umiejętnościami, kreatywnością i wszechstronnością. Czasu na montaż klipu będzie niewiele, bo już w sobotę, 26 stycznia wszystkie filmy przygotowane przez trzy teamy zostaną pokazane publiczności zebranej na imprezie w Burg Kaprun. To właśnie głosy zgromadzonej widowni wyłonią ostatecznego zwycięzcę Red Bull Shr3d 2013.
Aby dostać się do ekipy „Gniazda” należało przesłać zgłoszenie w postaci filmu prezentującego wszechstronne umiejętności. Poniżej filmy zwycięzców:

Kuba Wolak:

Michał Surdej:

Surdi_movie from SnowTown.pl on Vimeo.

Oprócz dwóch wybranych snowboardzistów, na spore uznanie i wyróżnienie Gniazda zasłużyła jeszcze dwójka utalentowanych riderów: Marek Rauba z Gołdapi i Tytus Celarek z Chrzanowa. Panowie stanowią listę rezerwową, gdyby jednak z jakiś powodów Michał lub Kuba nie mogli wyruszyć do Austrii.

Marek Rauba:

Marek Ruba red bull shr3d from Marek on Vimeo.

Tytus Celarek:

Trzymamy kciuki za polską ekipę!

RED BULL SHR3D
fot. Erwin Polanc Red Bull Content Pool
Previous post

PARKTIMES VOL. 2

Next post

O tym jak EHschool witał Nowy Rok w Risoul

The Author

Justyna

Justyna