RED BULL SHR3D: WEŹ UDZIAŁ W SNOWBOARDOWEJ BITWIE MIĘDZY POLSKĄ, AUSTRIĄ I SŁOWENIĄ!
Niecodzienna okazja przed polskimi snowboarderami! Darmowy wyjazd do Austrii, trzydniowa jazda z filmowaniem oraz zabawa w towarzystwie pro-snowboaderów i utalentowanych zawodników z 3 krajów.  Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak poszukuje dwóch snowboardzistów amatorów, którzy dołączą do jego drużyny w projekcie Red Bull Shr3d i zmierzą się z reprezentacją Austrii (pod wodzą Marca Swobody) i Słowenii (której przewodzić będzie Marko Grilc).

Wojtek Pawlusiak in the Centre of Linz
fot. Erwin Polanc /Red-Bull Content-Pool

W projekcie Red Bull Shr3d wszystko kręci się wokół liczby 3. Trzy 3-osobowe zespoły z trzech krajów, które mają trzy dni na wyprodukowanie 3-minutowego klipu w Zell am See w Austrii. Każda drużyna składać się będzie z pro-snowboardera i dwóch wybranych przez niego snowboardzistów-amatorów. W 2013 roku do rywalizacji przystąpi drużyna z Polski, której liderem będzie Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak, Słowienia pod wodzą Marko Grilca oraz Austria, na czele której stanie Marc Swoboda.

Umiejętności, styl i kreatywność zawodników będzie filmowana przez dedykowanego każdej drużynie operatora. Po trzech dniach jazdy, każda z ekip wraz z operatorem będzie musiała zmontować konkursowy klip. Prezentacja filmów odbędzie się 26 stycznia 2013 na oficjalnej imprezie Red Bull Shre3d w zamku w Kaprun, a oceniać je będzie zgromadzona na imprezie publiczność.

fot. Felix Rioux / Red Bull Content Pool

Czy nie jest to marzeniem każdego snowboardzisty, aby dobrze się bawić jeżdżąc ze swoimi idolami i wspólnie z nimi wystąpić w tej samej produkcji filmowej? W Red Bull Shr3d to możliwe – Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak poszukuje dwóch snowboardzistów amatorów, którzy dołączą do polskiej drużyny w projekcie Red Bull Shr3d!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc się zgłosić?

– należy na stałe mieszkać w Polsce (w zawodach będą reprezentować nasz kraj)

– mieć przynajmniej 14 lat i możliwość wypadu na 5-dniowy wyjazd do Zell am See w Austrii (22-27 stycznia 2013)

– być gotowym na poważny shred! Posiadać wysokie umiejętności do zaprezentowania się w zróżnicowanym terenie (park, back country, street)

W jaki sposób można się zgłosić?

– Należy nagrać swoje przejazdy lub użyć materiał z poprzednich sezonów i zmontować z tego krótki film (do 5 minut). Klip powinien zaprezentować wszechstronność zawodnika (różne style, kreatywne triki, zróżnicowane środowisko).

– Link do klipu (zamieszczonego na którymś z portali video np. YouTube lub Vimeo) należy wysłać e-mailem na adres: [email protected] z tematem „"RED BULL SHR3D - zgłoszenie”. A w treści maila umieścić: 1. imię i nazwisko, 2. datę urodzenia, 3. adres zamieszkania, 4. Numer telefonu

 

Zgłoszenia można wysyłać do 4 stycznia 2013 roku. Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak sam wybierze dwóch spośród zgłoszonych, którzy są według niego gotowi na zmierzenie się wraz z nim z ekipą z Austrii i Słowenii.

fot. Łukasz Nazdraczew /Red Bull Content Pool

Previous post

Bode Merrill B Roll

Next post

FOMMS 2012 zdjęcia

The Author

Justyna

Justyna

1 Comment

  1. […] Red Bull Shr3d to snowboardowo-filmowa batalia narodów pomiędzy Polską, Austrią i Słowenią. Spośród blisko 20 zgłoszeń Wojtek Pawlusiak wybrał dwóch rajderów – amatorów: Michała Surdeja i Kubę Wolaka, którzy dołączyli do niego, tworząc team reprezentujący Polskę. […]