Red Bull Shr3d oznacza kreatywną stronę snowboardu, którą sponsoruje cyferka 3. Wszystko jest potrójne: 3 teamy: Marc Swoboda (AUT), Marco Smolla (GER) i Markus Keller, 3 3minutowe filmy, 3 osobowe jury, 3 dni na nakręcenie 3 minutowego filmu, no i oczywiście 3 zadania. Troi się w oczach od tych trójek! Na teamy czekały oczywiście 3 wyzwania w stylu: Backcoutry, Slopestyle i Urban.

Najlepszy z całej 3 okazał się niemiecki team: Marco Smolla, Vincent Genannt, Florian Corzelius wraz z filmowcem Felixem Urbauer. Co tu dużo mówić pokazali, to co na najlepsze można wycisnąć na terenie Kitzsteinhorn. Szwajcarski team podszedł baaardzo luźno do sprawy, pokazał że snowboard jest dobrą zabawą i należy do niego podchodzić bez spinki, z tym podejściem Szwajcarzy zajęli drugie miejsce. Ekipa gospodarzy na czele z Markiem Swoboda zamieniła ulice Kaprun i Zell am See w mega jibb contest, zajęli tym samym miejsce trzecie.

Tradycyjnie, jak to w Kaprun, wszystko zakończyło się imprezą w zamku.

Film każdej z ekip coś w sobie ma. Austriacy pokazali to co, ekipa 4board bardzo dobrze zna i darzy mega sentymentem – uliczki Kaprun i Zell am See. Video od Szwajcarów podoba mi się najbardziej, czuć w nim klimat, luz, a dobra zabawa aż kłuje w oczy. Niemieckie wideo jednak musiało wygrać, wyróżnia się profesjonalizmem na tle pozostałych dwóch. Śmiało mogłoby zostać tegorocznym promo Kitzsteinhorn!

Najlepszy film Red Bull Shr3d, niemiecki team:

Film, który zajął miejsce drugie, ekipa ze Szwajcarii:


Film, który zdobył trzecie miejsce, team z Austrii.

Previous post

Zjazd na Kreche - pierwszych 60 zawodników już wybranych

Next post

Bitwa o Białkę

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.