Przenieś swoje rzeczywiste umiejętności do świata wirtualnego! Już 4 kwietnia rusza projekt Red Bull Skate Arcade, który łączy w sobie kilka najważniejszych cech świata deskorolki: jazda, filmowanie, dzielenie się klipami i porównywanie swoich trików.

Gonzalo Manera/Red Bull Content Pool
Gonzalo Manera/Red Bull Content Pool

Każdego tygodnia od 4 kwietnia, zawsze w czwartek, na stronie www.redbullskatearcade.pl pojawią się zadania-triki. Nagranie krótkiego filmu z poprawnym wykonaniem ewolucji i załadowanie go na stronę pozwoli na przejście do kolejnego poziomu. Celem jest „zaliczenie” ośmiu kolejnych, przygotowanych przez organizatora trików i tym samym przejście ośmiu etapów rywalizacji.

Filmy będą widoczne dla wszystkich. Fachowo ocenione zostaną znane w środowisku postacie: Tomek Kotrych, Kuba Bączkowski i Bartek Górka.

Dodatkowo, co tydzień organizowane będzie głosowanie internautów na najlepszy klip tygodnia. Do wygrania będą buty marki DC, kamery Sony ActionCam oraz bony na zakupy w www.supersklep.pl.

Wszyscy deskorolkarze, którym uda się w trakcie ośmiu tygodni zdobyć ósmy poziom, wezmą udział w ogólnopolskim finale „na żywo” w czerwcu w Warszawie. Zwycięzca będzie reprezentował Polskę na ogólnoświatowym finale w Barcelonie.

Więcej info na www.redbullskatearcade.pl

Najpierw, od 4 kwietnia, w każdy czwartek będą pojawiać się tu kolejne zadania-triki. 8 tygodni – 8 trików.

Zarejestruj się.

Sprawdź zadany trik.

Nagraj go telefonem, kamerą, czymkolwiek (jakość klipu nie jest najważniejsza).

Załaduj film (max 60 sekund, bez muzyki i montażu) do serwisu.

Jeśli trik spełnia wymogi regulaminowe, sędziowie akceptują go i jest widoczny dla wszystkich. Od tej pory możesz już zdobywać nagrody.

Wygrywaj… co tydzień!

Co tydzień sędziowie oraz internauci wybierają zwycięzców poziomu.

Nagroda sędziów – Trik Tygodnia przyznawana jest za najbardziej stylowy i kreatywnie wykonany trik (do zgarnięcia kamera Sony Action Cam i buty DC).

Możesz też liczyć na nagrodę internautów – Superbohater Tygodnia (bon na zakupy w Supersklep.pl o wartości 250 zł i upominki Red Bull Skate Arcade), jeśli Twój trik jest popularny w sieci.

Co więcej – każdy kto załaduje swój klip na stronę może liczyć na przesyłkę za gadżetami Red Bull Skate Arcade.

Wszyscy, którzy przejdą 8 kolejnych poziomów, mają prawo wystartować w finale ogólnopolskim, czerwiec 2013, w Warszawie. Tu rywalizacja nabiera realnych kształtów.

Zwycięzca zostaje nagrodzony sprzętem SONY Vaio, DC i udziałem w finale światowym Red Bull Skate Arcade, w Barcelonie, we wrześniu. To jednak nie wszystko, bo jest jeszcze ekskluzywna sesja w DC Embassy – Barcelona i jazda po miejskich spotach z prosami!

Previous post

DTF TEASER!! - Sexual Snowboarding 2013

Next post

Parada „EveryBoard EveryBody” czyli Zjazd na bele desce

The Author

Michal

Michal