Chcesz zobaczyć najlepsze ujęcia z najważniejszych wydarzeń sportów akcji? A może chcesz poznać nowe trendy klubowe z całego świata? W sieci pojawiła się nowa alternatywa dla tradycyjnej TV – Red Bull TV. Zostań naocznym świadkiem największych dokonań w pokonywaniu kolejnych barier i oglądaj za darmo w sieci materiały ze świata czerwonego byka. Przez 24 godziny na dobę nadajemy programy, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Red Bull TV to nowa telewizja w sieci. Jest idealną alternatywą dla wszystkich poszukujących prawdziwej akcji na swoim monitorze. Relacje na żywo ze wszystkich światowych serii, nauki trików, wywiady z zawodnikami i wiele innych materiałów dostarczanych jest do milionów widzów. Przez cały dzień, w każdym zinternetyzowanym zakątku świata, tysiące miłośników sportów akcji śledzą relacje z wydarzeń sportowych i nie tylko. Dla wszystkich miłośników dobrych dźwięków, twórcy programu „Watch it Loud” przygotowują z każdym odcinkiem dużą dawkę wyselekcjonowanych teledysków i reportaży muzycznych. Podobnie jak i twórcy programu „Play!”, w którym omawiane są gry komputerowe tylko z najwyższej półki. Oprócz tego każdego dnia 60-minutowy program prezentuje najświeższe i najbardziej godne uwagi wydarzenia sportowe i kulturalne z całego świata!

Red Bull TV prezentuje transmisje na żywo ze wszystkich najważniejszych światowych serii – Red Bull X-Fighters, Red Bull Crashed Ice, a także Red Bull Cliff Diving! Sposób przygotowania każdego z programów według standardów High Definition powoduje, że odbiorca ma pewność, że materiał dostarczany przez telewizję czerwonego byka jest zawsze najwyższej jakości.

Łatwość dostępu do stacji powoduje, że można ją oglądać w każdym miejscu i o każdym czasie. Wystarczy komputer i połączenie internetowe, aby wejść do świata Red Bulla.

Przełącz się!
www.redbull.tv

Previous post

STENCH ON THE ROAD!! Przystanek 1 Livigno

Next post

Koncert na Rozbracie - 18.06.2011

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.