Roxy Snow 4 Girls Contest5 lutego mimo bardzo trudnych warunków pogodowych w snowparku IHD w Warszawie odbyła się druga edycja zawodów Roxy Snow 4 Girls Contest. Są to jedyne takie zawody w Polsce które skierowane są tylko do dziewczyn. Mimo dodatnich temperatur i porywistego wiatru, organizatorki zawodów pokazały swoją determinacją, że można wszystko jeżeli tylko ma się odpowiednią motywację.
Przyjechały dziewczyny, nie tylko z okolic Warszawy ale z całej Polski co potwierdza ogromne zainteresowanie tymi zawodami.
Tak samo jak w zeszłym roku, zawodniczki pokazały bardzo wysoki poziom, kręcąc niesamowite triki na niewielkiej ilości śniegu jaką przywieziono specjalnie na tą okazję i udowodniły, że nic nie jest przeszkodą jeżeli ma się pasję.
Mimo rywalizacji, na zawodach panowała bardzo przyjazna atmosfera, którą dodatkowo rozgrzewała muzyka i publika dodając sił do walki i powodując uśmiechy na twarzach zawodniczek.
Rywalizacja była bardzo zacięta a sędziowie, wśród których była ubiegłoroczna zwyciężczyni Kasia Kwiecień, mieli bardzo trudny „orzech” do zgryzienia. Po długiej naradzie wytypowano zwyciężczynie w dwóch kategoriach.
Snow 4 Girls Contest

Najlepsza na nartach okazała się Weronika Chyc, która także w zeszłym roku królowała na tych zawodach.
W kategorii snowboard największą klasę pokazała Ola Von Engel, która pokazała wszystkim jak swobodnie i pewnie czuje się na poręczy. Po wręczeniu nagród zwycięzcom, wszystkie zawodniczki, które tego dnia startowały otrzymały upominki od sponsorów.
Po udanych zawodach organizatorki przygotowały dla wszystkich zawodniczek i gości pysznego grilla, gorące napoje oraz słodkie muffinki od Goodies.pl a wieczorem wszyscy spotkali się w klubie Karmel, żeby świętować wygrane i zrelaksować się po ciężkim dniu zmagań.
Roxy Snow 4 Girls Contest po raz kolejny udowodnił wszystkim, że dziewczyny tak samo jak i chłopcy potrafią pokazać, swoją ogromną pasje do jazdy, wolę walki i że potrafią jeździć na bardzo wysokim poziomie.
Oczywiście nic by się nie odbyło gdyby nie ogromna pomoc licznych sponsorów takich jak Roxy, Sony, Biotherm, Femi Pleasure,Snowboardshop.pl, Myski.pl, Zentrom, Twotip.com i Zero Gravity Camps and Travel, dla których należą się ogromne podziękowania ponieważ bez nich nie byłoby tego wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu osób, które pomogły w organizacji i dzięki ogromnej pasji zawodniczek jest pewne, że ten projekt jest potrzebny i za rok można będzie spodziewać się kolejnej edycji zawodów Snow 4 Girls.
snowboard contest
Fotorelacja : Darek Orlicz ( pełna foto relacja na www.orlen.ownlog.com)
Wyniki
SNB:
1. Ola Von Engel
2. Basia Sekudewicz
3. Anna Płocińska
Narty:
1. Weronika Chyc
2. Zuza Witych
3. Kaja Iskierka

Previous post

AbradAb na Quiksilver Snow Session

Next post

Volcom Peanut Butter Rail Jam 2011 - Video

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.