SunDay, SunDay i po SunDay’u… 6 marca 2011 r. odbyła się trzecia, a zarazem ostatnia w tym sezonie impreza z cyklu SunDay In The Park snow&music jam. Tradycyjnie ugościł nas Head 686 Witów-ski snowpark (www.snowpark.witow-ski.pl) systematycznie dopieszczany przez chłopaków z Vodysodovej.
snowpark
Pełna relacja w czytaj dalej
Po raz kolejny pogoda udowodniła, że jest prawdziwą kobietą, której nastrojów nie da się przewidzieć. Warunki zmieniały się jak w kalejdoskopie ale nawet mróz, śnieżyca i ostry wiatr nie zepsuły klimatu eventu.
W końcu pojawiło się słońce, które pozwoliło riderom przetestować wyznaczone na jam przeszkody: buttercar, t-box 8m z wejściem street oraz rail 8m (dubeltówka).
snowboard
Organizatorzy skompletowali 25 paczek z nagrodami, w których pojawiły się między innymi koszulki i pokrowce na deski od głównego sponsora eventu – marki Head, T-shirty MISBHV, bandany Wolface, T-shirty od e-snowboard.info oraz liczne gadżety od 36.6. Ponadto za dobre sprawowanie można było zgarnąć bandanę sygnowaną logiem SunDay In The Park, które niezmiennie cieszą dużym się zainteresowaniem.sunday in the park

Jak zwykle było na co popatrzeć. Nosepressy, 5.0, fs boardy, blunty i lipy to tylko rozgrzewka w porównaniu do wejść z rotacją 3.6 na każdą z przeszkód oraz wyjść z pełnym obrotem, wow. Największą popularnością cieszył się t-box, na którym siadło sporo grubych slide’ów. Dużo emocji wywołał Maciek Długosz który zaprezentował całą gamę mocnych tricków a w niej transfery na box’a z grabami oraz frontflipa z buttercara. Kasia Kwiecień również pokazała się od najlepszej strony i oczywiście zgarnęła jedną z paczek za stylowego fronia.
snowboard
W tym roku żegnamy się już z SunDay In The Park. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli w ogarnianiu imprez oraz Wam – uczestnikom za obecność i wsparcie. Mamy nadzieję że w przyszłym sezonie będziemy mogli po raz kolejny przybić piątkę w niedziele po kościele.

Więcej info oraz pełna galeria na www.sundayinthepark.pl oraz http://www.facebook.com/SunDayInThePark2010, http://www.facebook.com/witow.snowpark.

Previous post

CLTN City Jam 2011 - Video

Next post

Burton Easter Jam 3

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.