Niezapomniany dzień z Markiem Swoboda na lodowcu Kitzsteinhorn, przeżyli w ubiegłą sobotę zwycięzcy konkursu „Ride with me„. W końcu nie codziennie ma się szansę na jazdę w towarzystwie prosów Nitro i Blue Tomato.
Kitzsteinhorn_03-12-2011_action_sb_MarcSwoboda_Markus Rohrbacher_59
Szczegóły w czytaj więcej
W ciągu całego dnia uczestnicy brali udział w snowboardowym szkoleniu pod okiem takich riderów jak: Marc Swoboda, Dominik Wagner, Lukas Szendröi, Tom Hörhager oraz Anna Gasser. Oprócz szkolenia odbył się lunch z prosami, testy sprzętu z nowej kolekcji Nitro oraz otrzymali gifty przygotowane przez Nitro i Blue Tomato.
Kitzsteinhorn_03-12-2011_lifestyle_DominikWagner_Markus Rohrbacher_30
Pro riderowi Dominikowi Wagnerowi od początku spodobała się idea eventu:
„Idea imprezy jest świetna – kiedy rozpoczynałem przygodę ze snowboardem świetnie było by mieć możliwość jazdy z pro riderem jakim jest Mark Swoboda”

Jazda zaczęła się od razu grubo od ataku riderów na świeżo wyszejpowany Easy Park. Tegoroczne problemy z brakiem śniegu w Alpach o tej porze były nie zauważalne na Kitzsteinhorn.
(Zresztą my na szczęście jeszcze nigdy ich nie doświadczyliśmy na tej miejscówce, raz było dane nam się przekonać, że nadmiar też nie jest fajny)

Jak co roku snowpark na lodowcu oferuję jedyny w swoim rodzaju Superpipe tym razem od długości 160m i wysokości ścian 6,3m.
Podczas testów nowego sprzętu uczestnicy otrzymywali również cenne porady na temat poprawnej konfiguracji i ustawień bez pośrednio od samych pro.

Poniżej video z imprezy:


Więcej szczegółów znajdziesz na snowpark.kitzsteinhorn.at

Previous post

Snowpark na Gubałówce w Szczecinie

Next post

ADAM PORT @ rozTARGiasz - After

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.