Ta nazwa mówi wszystko: Rodziny Freestyle weekend w Betterpark Alpendorf w St. Johann / Pongau skierowany do dzieci jak i ich rodziców jeżdżących na snowboardzie i freeski. Podczas imprezy odbywać się zajęcia pod okiem instruktorów przeznaczone nie tylko dla dzieciaków, stoiska sprzętu testowego i wiele więcej.

Nie ważne jak świetnie radzisz sobie w snowparku, Betterpark w Alpendorf to idealne linie zarówno dla zupełnie początkujących jak i zaawansowanych w freestylu dzieciaków i ich rodziców. W parku znajdziecie skocznie, boxy i raile przeznaczone dla każdego poziomu zaawansowania riderów. Dzięki temu dzieci jeszcze szybciej łapią progres i cieszy je się jeszcze bardziej! Jest to idealne miejsce na pierwszy rodzinny freestylowy weekend. Ty lub twoi rodzice nigdy nie jeździcie freestyle? Nic straconego, testowe deski wypożyczcie za free i będziecie mieli możliwość jazdy i nauki z rówieśnikami.

Shred dzieciaki, pakujcie swoich rodziców i nie przegapcie  rodzinnego freestyle weekendu. Już teraz rezerwujcie wolne na : 18 do 19 marca 2017!

Program imprezy i szczegółowe info na : facebook.com/betterparkalpendorf
Więcej informacji na temat snowparku i setupu na : betterpark-alpendorf.com

Previous post

Sunday at Krynistler

Next post

SUPERSKLEP x DC JIBB JAM 2017

The Author

Michal

Michal