Splash!!! i stało się – w miniony weekend w całorocznym ośrodku Czarny Groń odbyła się pierwsza w Polsce impreza z basenem na stoku, czyli Ronin Splash Czarny Groń. Wszysko udało się dzięki wsparciu ośrodka, oraz naszych sponsorów – firm K2, O’Neill Polska & Tiger. Wybudowaliśmy 10 metrowy basen, który miał być i jak się okazało mimo powrotu zimy w góry był główną atrakcją i cieszył się ogromną popularnością przybyłych gości, riderów i mediów.

Ponad to w snowparku zostały wzniesione dodatkowe atrakcje i przeszkody – banked slalom, skocznia z 5 metrowym stołem oraz line jibbowy składający się z piknika, łamanego boxa oraz beczki. Podczas dwóch dni imprezy na wszystkich przeszkodach zostały przeprowadzone jam sessions, oraz zawody z pomiarem czasu na banked slalomie. Jednak główną atrakcją imprezy był basen i to właśnie tu rozegrały się historyczne wydarzenia – Tomasz Andrejko stał się pierwszą w Polsce osobą, która przejechała oficjalnie na zawodach przez basen na snowboardzie (jak się potem okazało również na skuterze śnieżnym), natomiast Ela Kudłacik dostąpiła tego zaszczytu wśród pań!

Póżniej było już tylko lepiej, mocniej, zimniej lub cieplej ale przede wszystkim śmieszniej – zjazdy w najdziwnieszych strojach – zwycięzca przejechał w stroju Borata, jazda w bikini (nie tylko panie), w basenie wylądował nawet wspomniany już skuter oraz śnieżny trycykl. Zabawa była przednia i mimo tego, że w basenie wykąpało się kilka osób, a pogoda przez dwa dni próbowała pokrzyżować nam szyki udowodniliśmy, że Nuda się nie uda !!! Wielu z przybyłych w najróżniejszych kategoriach zostało obdarowanych upominkami i nagrodami od sponsorów Czarny Groñ, K2, O’Neill i Tiger – za co wielkie dzięki !!!

Wieczorna impreza z Dj Rogerem Wanke na czele trwała do samego rana, by w drugim dniu było wszystkim łatwiej i cieplej. I było – sesje na skoczni i jibach rozgrzały do czerwoności tych, którzy nie dojechali do końca lub zaliczyli spektakularną glebe w basenie. Wszystko z uśmiechem w iście freestylowym stylu.

Już wiemy że impreza stała się cykliczną także wszystkich tych, którzy żałują, że nie wzięli udziału w tegorocznej edycji uprzedzamy i informujemy, że końcówka marca 2013 przeznaczona będzie na Ronin Splash Czarny Groń vol. 2 – już dziś zapraszamy !!!

a już niebawem relacja video – stay tuned !!!

Ronin Splash Czarny Groń foto by Roger Wanke

Ronin Splash Czarny Groń foto by Roger Wanke

Ronin Splash Czarny Groń foto by Roger Wanke

Previous post

King of the Village 2012 vol.3

Next post

NOW binding - Jak to działa

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.