10 listopada w nowo otwartym warszawskim klubie Odessa na ul. kolejowej 8/10 odbędzie się impreza jakiej jeszcze nie było! Przede wszystkim jest to pierwsza organizowana przez Roninsnowboards impreza w Warszawie i jak twierdzą zadbali o to żeby była wyjątkowa 🙂

Zaprosili swoich zaprzyjaźnionych artystów z Rosji, będzie projekcja filmu przedstawiającego najlepszych rosyjskich riderów w największej rosyjskiej produkcji snowboardowej. Ale na tym nie koniec, film przedstawi publiczności sam producent Adrei Pirumov, który po zakończonej projekcji rozbuja was w rytmie hip – hopu. Dobrze znany duet Steppa Style i RT Selector wprowadzą trochę tanecznego klimatu i wszystko to złoży się na wyjątkową imprezę snowboardową w rosyjskim stylu.

Miejsce też nie jest przypadkowe bowiem świeżo odnowiony klub Odessa gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie i jest w stanie pomieścić ogromną audytorię. Dlatego już dziś zarezerwujcie sobie sobotę 10 listopada i datę tę podkreślcie w kalendarzu. Nie chcecie przepuścić tej imprezy ! ! !

Wszystko to nie mogło by się odbyć bez wsparcia partnerów: Endeavor Snowboards, Stepchild Snowboards i Air Hole, którzy zasypią Was mnóstwem gadżetów podczas tego wyjątkowego wieczoru. Zima za oknami pomału daje znać o sobie także przywitajmy ją w wielkim stylu z konkretnym uderzeniem.

Do zobaczenia w Odessie!

WJAZD 20 PLN

20.00 Otwarcie klubu
21.00 premiera filmu SZTO ETO?
22.00 DJ Pirumov
24.00 losowanie nagród – Steppa Style
24.00 – 2.00 STEPPA STYLE
2.00 – 5.00 RT SELECTOR

wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/280415142079116/

teaser filmu Szto Eto:

[vimeo id=”49659093″ width=”600″ height=”350″]

roninsnowboards

Previous post

Salomon SuperPark pod opieką Parkowej Doliny

Next post

Iikka Backstrom - DC’s Must Be Nice - part

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.