roxy snowboard
5. 02.2011 roku Warszawa zamieni się w damską stolice sportów zimowych, a to wszystko za sprawą Roxy Snow 4 Girls Contest.

Girls! 5 lutego w snowparku IHD (Warszawa, góry Kazury) do zgarnięcia wory z nagrodami od Roxy, Sony, Snowboarshop.pl, Femi Pleasure, Myski.pl, Biotherm, Zentrom i innych, możliwość podszkolenia tricków na desce i nartach pod okiem instruktorów, a do tego dobry klimat, grill i inne atrakcje.

Jak będą wyglądać zawody?

Rozgrywane będą w dwóch konkurencjach: Snowboard i FreeSki. Nagrody otrzymają 3 dziewczyny w każdej z kategorii, ocenie podlegać będzie trudność techniczna wykonywanego trick’u, styl oraz różnorodność trick’ów. Przewidujemy również kilka wyróżnień.

Dodatkowo podczas tegorocznych zawodów zorganizowana zostanie akcje charytatywną dla Dzieci z „Domu Zastępczego”, której celem będzie umożliwienie dzieciakom nauki jazdy na snowboardzie lub nartach i możliwości dalszego rozwoju.

Wieczorem huczne świętowanie na afteparty w klubie Karmel ( Ul. Kredytowa 6), gdzie imprezę rozkręcą Dj Def, Funky Mistrzowie – DJ Little Mike i DJ Gris, oraz El Marecki i inni. W klubie atrakcji również nie zabraknie, każdy bilet wejścia bierze udział w loterii nagród od naszych sponsorów, a kasa z wejściówki przeznaczona zostanie na akcje charytatywną.

Plan imprezy:
10.30 – Rozpoczęcie szkolenia z instruktorami
13.00 – Początek zawodów:
– Freski
– Snowboard
14.00 – PRO Show
14.30 – Finały

Afterparty ok. 22.00 – Klub Karmel , Ul. Kredytowa 6,
Wjazd:
zawodniczki – free
rest of the world – 15 zł

Roxy Snow 4 Girls Contest

Dodatkowe informacje oraz bieżące aktualizacje na www.snow4girls.blogspot.com

Previous post

Burton Jibb Sess 2011 - Wyniki

Next post

Partysnake 3 - Videogrease - Pełen Film

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.