Druga edycja Rozrtargiaszu odbędzie się w sobotę 10 grudnia w poznańskim klubie Eskulap, będzie trwała od godz 12 do 20.
Czym jest Rozstargiasz? To rodzaj eventu, podczas którego będzie można zakupić: torby, koszulki, nerki, czapki, książki, zabawki, biżuterię i… okaże się co jeszcze. Wszystko na każdą kieszeń i pod hasłem hand made in Poland.
Oprócz targów, odbędą się także warsztaty z przetwarzania biżuterii, ubrań i… pomponów, te pompony wzbudzają moją ciekawość! Będziecie mogli uczestniczyć także w zajęciach z mappingu multimedialnego. Ponadto zostaniecie świadkami: Interaktywnej Instalacji SILENCE czyli komiksu bez słów, cokolwiek to znaczy!
Na Roztargiaszu nie zabraknie także pokazu filmów i animacji warszawskiego studia PLASTIGE IMAGE.

A!!! Najważniejsze!
Swoje stoisko, będzie miał tam 4board!

Zapowiada się grubo!
A do tego melanż na afterparty, które rozpocznie się w Eskulapie o 20, bilety w cenie 20 zł będą dostępne na Roztargiaszu.
Podczas afteru zagrają: ADAM PORT /Keinemusic/Berlin, REZA /Cylon Recordings/Cx: Digital/Deeper Than Deep/, LADY KATEE /Absys/Little White Lies/, TOP CUT /Foxhole/C.I.A/, KUBEQ NIGHTCLUB /PLUCKED-REC/PLATEAUX, GOERSERR + KACPER GRZANKA -trąbka/ LIVE/, SHARON STONED /HowDoYouDoCrew/, KLARK CAN’T /HowDoYouDoCrew/, SOUND SOJUZ, MAT NIFE, EWA WYMYSŁOWSKA, PETEY /FOXHOLE/HowDoYouDoCrew/.

Previous post

Jib Jam nowa data

Next post

World Snowboarding Day - 18 grudnia Białka-Tatrzańska

The Author

Justyna

Justyna

1 Comment

  1. […] Uwaga! Do Roztargiaszu, o którym pisaliśmy szerzej tutaj pozostało już tylko kilka […]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.