W tym roku, podobnie jak w ubiegłym Parkowa Dolina otoczy swoją opieką snowpark Salomon SuperPark na zakopiańskiej Gubałówce. W zeszłym sezonie do dyspozycji były 2 codziennie ratrakowane skocznie w linie (8m i 14m), małe hopki oraz 8 jibbów. Przykładem editu z zeszłorocznego setupu parku może być relacja z Pink Jamu, któremu przewodziła Kasia Rusin.
Pozostałe filmy, które powstały w parku są do obczajenia na www.parkowadolina.pl oraz na profilu facebook’owym Parkowej Doliny oraz Salomon SuperParku.

Tomek Zwolak, który niedawno wrócił z ratrakowania w australijskim ośrodku Perisher, zdradza, że w tym sezonie ekipa Parkowej Doliny szykuje dla Was nowe atrakcje. Oprócz jak zawsze idealnie wyszejpowanych dużych skoczni oraz raili w parku pojawią się także całkiem nowe przeszkody.
Jakie? O tym zdecydujecie sami. Więcej szczegółów już wkrótce.
Możecie też się spodziewać miłych niespodzianek przy okienku kasowym bo PKL postanowił „wesprzeć młodzież” poprzez obniżenie cen karnetów i na kolejkę i na 350m wyciąg obsługujący park.

Dla tych co szybko się męczą powstanie strefa chillout, w której nie zabraknie leżaczków.
W nadchodzącym sezonie zaplanowane są takie eventy jak: Salomon Jib Academy, Pink Jam by Kasia Rusin, zawody dla amatorów, Puchary Polski, SSP Chalenge by Marek Doniec oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski PZS (Big Air i Slope Style).

Jak widzicie – dla każdego coś miłego, a więcej informacji o parku już niedługo.

Previous post

Polski team DC w Area 43 - video

Next post

Roninowa biba w Warszawie

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.