Pewnie obiło się Wam o uszy coś o tajemniczym batonie, o chwytliwej aż za bardzo nazwie i uskrzydlającym działaniu? A jeśli się nie obiło, to chodzi o ShredBara.

ShredBar, firma założona przez zapaleńców snowboardu i nart, ze świeżą mieszanką załogi z Polski i Irlandii, została ostatnio prawie rozbita na atomy, kiedy szwajcarski międzynarodowy gigant spożywczy wszedł z butami, niszcząc planowany start ich produktu.

Firma ShredBar od dwóch lat pracowała nad wypuszczeniem na rynek europejski batonu energetycznego, stworzonego specjalnie dla miłośników sportów zimowych w oparciu o unikalną recepturę i strukturę batonu, który nie zamarza na stoku. Stworzenie receptury, budowa marki oraz sieci dystrybucji pochłonęło wiele energii, czasu i pieniędzy.

Na dwa tygodnie przed startem produktu, gigant pokazał swój korporacyjny pazur wysyłając list z pogróżkami. “To shred”, popularne słowo z angielskiego slangu skate’owo-snowboardowego, które chłopaki ze ShredBara zaadoptowali jako nazwę swojego produktu, rozsierdziło jedną z największych na świecie korporacji. Armia prawników giganta dała wyraźnie do zrozumienia, że nazwa batonu jest za bardzo zbliżona do nazwy ich płatków śniadaniowych.

Nie ma ShredBara, będzie konkurs. Będą też nagrody.

Zasady konkursu są proste – wymyślasz nową nazwę batonu i publikujesz na Facebookowej stronie ShredBara lub wysyłasz mailem na adres [email protected] Specjalna komisja związana ze ShredBar’em wybierze 10 najlepszych nazw, które zostaną poddane publicznemu głosowaniu.

Osoba, która wymyśli najlepszą nazwę wygrywa do wyboru deskę snowboardową White Bob kultowej marki 77 Project albo narty Armada ARV.

Wszyscy finaliści dostaną również po pudełku batona-mistrza. Konkurs i więcej informacji na facebookowej stronie ShredBara facebook.com/shredbar, oraz na shredbar.com.

Previous post

Snow Porn - Oslo Rail Mission

Next post

PTFILMS: MIGHT WORK

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.