Jest to świetna wiadomość dla miłośników snowboardu, sportów zimowych, jak i aktywnego wypoczynku. Jeszcze w tym sezonie na szczecińskiej Gubałówce otwarty zostanie profesjonalny snowpark – Andegrand Park.
Andegrand_snowpark_na_Gubalowce_w_Szczecinie

Już w październiku rozpoczęły się przygotowania terenu – w snowparku przewidziane są “boxy, rejle i dwie hopy”. Właścicielem i sponsorem parku jest znany ogólnopolski sklep Andegrand, a za budowę przeszkód odpowiada firma Techramps, co z pewnością jest gwarancją fachowego wykonania.

Andegrand Park na Gubałówce będzie posiadał oddzielny wyciąg, oświetlenie i oczywiście nagłośnienie. Nie ma obaw na temat kolizji z narciarzami, nowy park będzie na osobnym stoku (za Bacówką).

Na profesjonalnym Andegrand Parku regularnie odbywać się będą równie profesjonalne szkolenia i kompleksowa obsługa, o którą zadba ekstremalna grupa EHschool. Dodatkowo podczas całego zimowego sezonu funkcjonować będzie również centrum testowe zorganizowane przez sklep Andegrand i jego partnerów, w którym sprawdzić będzie można sprzęt czołowych światowych producentów.

Sprawdźcie profil snowparku na Facebooku.
www.facebook.com/pages/Andegrand-Park-Gubalowka

Więcej informacji wkrótce!

A poniżej nasza fotorelacja z ubiegłorocznej imprezy, która odbyła się na szczecińskiej Gubałówce
Slope Style Jam – Szczecin a działo się tam działo.

Previous post

ELEMENTARY Sezon 10/11 - video

Next post

Ride with me - Marc Swoboda na Kitzsteinhorn

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.