Spring Battle  w Absolut Parku jest już stałym punktem programu World Snowboard Tour, na który przyjeżdżają najlepsi riderzy. Co roku panuje tu wyśmienity śniegowy warun, ciepłe wiosenne temperatury, legendarne aftery, więc nic dziwnego, że Flachauwinkl pełne jest snowboarderów jak i narciarzy.

TMSHT3

Od zeszłego roku Spring Battle jest nie tylko międzynarodowym eventem w ramach World Snowboard Tour ale także wysokiej klasy contestem freestylowym. Seppi Harml, manager Absolut Parku uważa, ze połączenie obydwu dyscyplin na jednym wydarzeniu to nowy format zawodów od klasycznego Big Air do slopestyle jamu: „Jesteśmy freestylerami i dlatego mamy otwarte umysły. Nasze serca biją podobnie dla freestylingu i freeskiingu- freestyle traci sens jeśli jest za wiele zasad. Dlatego uważamy, że stary, dobry jam jest idealnym formatem konkursu.” mówi Seppe Harml.

Oprócz zaproszonych riderów, każdy może wziąć udział. Podobnie jak w zeszłym roku zawodnicy będą walczyć w kategoriach: snowboard i narty: damskich oraz męskich.

 

Spring Battle odbędzie się w dniach 12 — 18 marca 2016 w Absolut Parku we Flachauwinkl.

 

Więcej info: www.absolutpark.com

Springbattle2015_Day2

 

Previous post

Michał Matuszewski - Weedkovice

Next post

Krynistler Park Session!

The Author

Justyna

Justyna