2016_stubai_premiere_webbannerMacie już dość gorącego lata i ćwiczeń na trampolinie? Właśnie nadchodzi czas, aby zastosować swoje podkręcone umiejętności freestylowe na śniegu! Już niedługo będziecie mogli odkopać swoją deskę lub nawet i narty z piwnicy i zacząć katowanie parku!

W dniu 22 i 23 października, legendarny Stubai Premiere rozpoczyna sezon w największym resorcie narciarskim w Austrii na lodowcu Stubai w Tyrolu. W czasie Stubai Premiere 2016, setup parku Stubai Zoo znajdującego się na wysokości 3100 metrów na Gaisskarferner został specjalnie zmieniony przez shejpera parku Allgäu Schneestern. W szczególności podrasowana została linia pro, ale także nie zostały pominięte linie dla amatorów i zaawansowanych. Niezależnie od poziomu, każdy z pewnością znajdzie tu idealne przeszkody dla siebie. Warto wspomnieć, że dzięki lokalizacji na południowym stoku, czyli bezpośrednio pod pełną lampą lądowania powinny być dosyć miękkie 🙂

Oprócz atrakcji typowo śniegowo zimowych, rozpoczęciu sezonu na Stubaiu towarzyszyć będzie także gruby melanż i testy sprzętu snow przy stacji Eisgrat, gdzie wystawi się ąz 40 znanych brandów snowboardowych i narciarskich.
Dodatkową atrakcją będzie Casio FR-100 Photo Challenge, podczas którego każdego dnia będzie można zgarnąć aparat.

Pakiety możecie już rezerwować na www.stubai-premiere.com

2016_stubai_premiere_03
fot: Peter Buchebner
2016_stubai_premiere_09
fot: Stefan Eigner
fot: Stefan Eigner
fot: Stefan Eigner
Previous post

Burton Girls Presents: Stand Up, Stand Out

Next post

The Fourth Phase – nowa superprodukcja snowboardowa Travisa Rice’a w Multikinie!

The Author

Justyna

Justyna