Jak wiadomo kiedy Lodowiec Stubai otwiera swe podwoje w dniach 16 do 18 października, jedna atrakcja goni drugą. W tym czasie zarówno imprezowicze, jak i zapaleni riderzy znajdą coś dla siebie pośród testów sprzętu, eventów w Stubai Zoo oraz grubych imprez. Wszyscy odwiedzający mogą oczekiwać ciekawego programu ze stałymi punktami imprezy, ale także nowości. Dla wcześniej rezerwujących miejsce przygotowano specjalne limitowane pakiety Early Birds.

Pomimo aktualnie panujących wysokich temperatur przygotowania do siódmej edycji Stubai Premiere idą pełną parą. Od 16 do 18 października 2015 Lodowiec Stubai stanie się rajem dla wszystkich amatorów śniegu i imprezowiczów. W tym roku popularny Brandsaloon będzie zlokalizowany na Eisgrat, aby po raz kolejny zaprezentować trendy w sportach deskowych. Ponad 40 brandów zaprezentuje swój sprzęt i udostępni do darmowych testów.

Tylko 45 minut jazdy autem z Insbrucku dzieli Was od wysokiej klasy snowparku, w którym znajdziecie pro-line z 3 kickerami, jibsami i railami. Oczywiście nie zabraknie też medium i easy line z odpowiednim setupem gwarantującym dobrą zabawę wszystkim riderom. Tegoroczną nowością będzie możliwość dojazdu do wyciągu Gaisskarferner, który zabierze Was na szczyt parku zdecydowanie szybciej. Dla wszystkich wielbicieli longboardów znajdzie się perełka: Hippie Jump Session w dolinie, gdzie do zgarnięcia będzie kupa fajnego stuffu. Oczywiście testować będzie można także longboardy 🙂

Każdy wie, że Stubai Premiere nie może odbyć się bez grubych imprez. Będzie i to! W piątek i sobotę znani dje zagrają w Dorfpubie, the Scala i Freizeitcenter w Neustift, a imprezy potrwają do rana. Każdy gust muzyczny znajdzie coś dla siebie począwszy od reggae poprzez hiphop na techno kończąc, piętnastu rożnych artystów zadba, aby ten melanż pozostał w Waszej pamięci.

Limited „Early Bird” Packages. Kto pierwszy ten lepszy. Limitowanki Early Bird, które przygotowało biuro turystyki w Stubai zawierają: nocleg, skipass, wjazd na imprezy i upominek niespodziankę będą kosztować od 172 Euro.

Dodatkowe info na www.stubai-premiere.com.

11807331_989109134444964_893999793554424599_o

 

Previous post

ShredForFun - Dachstein holidays

Next post

Camp of Champions - Yawgoons Session

The Author

Justyna

Justyna