summer camp l2a

Standardowo, już PO RAZ CZWARTY, na początek lipca SZARPNIJSIE.PL przygotowało camp we francuskim LES2ALPES. To oferta przeznaczona przede wszystkim dla osób, które już stęskniły się za śniegiem, ale również dla tych którzy nie mieli jeszcze w tym sezonie okazji wybrać się w jakieś wyższe góry. W tym roku oprócz SNOWBOARDZISTÓW I FREESKIERÓW zapraszamy z nami BIKERÓW, dla których specjalnie ciągniemy ze sobą przyczepkę na ich sprzęciory.
LETNI SNOWPARK w Les2Alpes położony jest na wysokości 3200m npm i jest to największy i najlepszy snowpark w tym okresie w Europie i właśnie dlatego tam jedziemy !!!
Zarówno doświadczeni rajderzy, jak i osoby dopiero zaczynające swoje snowparkowe podboje znajdą tu coś dla siebie.
W tym roku jako TRENEJROS, pod których bacznym okiem będziecie doskonalić swoje fristajlowe umiejętności , jadą z nami:
snb : TOmek TYLAS Tylka, JĘDREK JĘKOT oraz JAKUB KAMEL HONCZ,
freeski MARCIN POŚPIECH , JASIEK KRZYSZTOF
Szczegóły w czytaj więcej
Dla BIKERÓW mamy trasy o dużej różnorodności poziomów zaawansowania, charakteryzujące się zróżnicowaniem krajobrazu. Łączna liczba oznaczonych tras wynosi 127 kilometrów. W Les 2 Alpes znajduje się również mały BIKEPARK (wallride, sekcja drop’ów z northshore od 0,5 m do 5.50 m, 2 transfery, 3 stoliki, 1 step down, wall )
Nasze apartamenty usytuowane są w samym centrum Les Deux Alpes, w pobliżu gondolki, supermarketów i barów, do naszej dyspozycji są apartamenty 4 i 6 osobowe
Miasteczko Les2Alpes jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji, ponieważ oprócz pobliskiego lodowca oferuje przyjezdnym bardzo szeroka gamę atrakcji, takich jak BASEN, BOISKA do nogi czy siatki, SANECZKI, GOLF, TENIS, TOR ŁUCZNICZY – wszystkie one ZAWARTE SA W KARNECIE !!!!!!

Mamy trzy opcje terminów :

JEDEN TYDZIEŃ
1-10. VII 2011
8-17 VII 2011
DWA TYGODNIE
1-17 VII 2011

Cena : 599zł + 249€
(dojazd własny 299zl+249ojro)
Cena : 699zł+ 499€
(dojazd własny 399zl + 499ojro)

ceny zawiera :
Przejazd autokarem , Zakwaterowanie, 6 lub 13 DNIOWY KARNET , UBEZPIECZENIE Kl i NWW, WARSZTATY FRISTAJLOWE z naszymi TRENEJROS ( deska lub nartki), imprezy,tematyczne party,grill party,, codzienny wstępy na basen i lodowisko,, wyjscia na saneczki, golfa, łuki, mecze w siatkę i w nogę, foto i video relacja, klimat jakiego nie znajdziecie na innych campach
ZAPRASZAMY !!

bliższe info i zapisy na SZARPNIJSIE.PL

Previous post

Viva La Zueva York! Vol.8 - 14.05.11

Next post

Dzień z życia - Halldor Helgason

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.