SunDay In The Park vol.1 powered by 36.6

Już 6 lutego 2011 roku w „Head 686 Witów-Ski Snowpark”, odbędzie się pierwsza edycja tegorocznego cyklu „SunDay In The Park” snow&music jam. Nowe miejsce oferuje znacznie większy snowpark, który na tę okazję zostanie skrupulatnie przygotowany, aby zadowolić każdego ridera.

Oprócz standardowych przeszkód jakie możecie znaleźć w każdym snowparku, ekipa Vodasodova przygotowała kilka nowych pozycji: ButterCar, 2 x Pole Jam, Spine czy Snow Dirt. Będzie na czym napinać dobre triki, które w tym roku zostaną sowicie nagrodzone dzięki sponsorom takim jak: 36.6 , Head, 686, SuperSklep, Intruz, MISBEHAVE oraz Walface.

O oprawę muzyczną zadba Senor Soul wspierany przez ekipę SunDay’ową. Jak w zeszłym roku możecie spodziewać się najlepszego niedzielnego chillu na tych szerokościach geograficznych.

Po więcej info zapraszamy na facebooka facebook.com/SunDayInThePark2010 oraz oficjalną stronę cyklu sundayinthepark.pl, gdzie można zapisać się na listę gości, dzięki której każdemu uczestnikowi przysługuje 20% zniżki na karnet czasowy.

SunDay in the park

Previous post

Lobster snowboards

Next post

Enough Said - Pełen Film

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.