SunDay In The ParkJuż 20 lutego 2011 roku w „Head 686 Witów-Ski Snowpark”, odbędzie się druga edycja tegorocznego cyklu „SunDay In The Park” snow&music jam. Podczas pierwszego SunDay’a bawiliśmy się w bardzo licznym gronie, mimo że lampy nie było. Aż strach pomyśleć co będzie się działo w tę niedzielę!
Szczegóły w czytaj dalej
Zgodnie z wynikami ankiety przeprowadzonej na oficjalnej stronie eventów jam zostanie rozegrany na 3 przeszkodach: mała skocznia, mały pole jam oraz T-Box 5m. Najciekawsze triki jak zwykle zostaną nagrodzone dzięki sponsorom: 686, Head, 36.6 , SuperSklep, Intruz, MISBHV oraz Walface.

Organizatorzy przy współpracy z „Szarpnijsie” zorganizowali autokar, który zabierze Was z Krakowa pod samą kolej wyciągu w Witowie. Warto skorzystać z tej wygodnej opcji, by poczuć klimat SunDay’a już w trasie. Zapisy na stronie www.szarpnijsie.pl.
SunDayInThePark

Po więcej info zapraszamy na facebooka www.facebook.com/SunDayInThePark2010 oraz oficjalną stronę cyklu www.sundayinthepark.pl, gdzie można zapisać się na listę gości, dzięki której każdemu uczestnikowi przysługuje 20% zniżki na karnet czasowy.

Previous post

Zapowiedź nowego stuffu Part 2 – Signal Snowboard 2012

Next post

Zawody Jibbing Jam Jelenia Góra - Relacja

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.