SUPERSKLEP X THIRTYTWO JIBB JAM 2018 – PULA NAGRÓD 10 000 zł!

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji Jibb Jamu, organizatorzy poszli za ciosem i tym roku odbędzie się  jeszcze głośniejszy i jeszcze bardziej zajawkowy event snowboardowy.
Tak więc nadszedł czas by zaznaczyć w kalendarzu datę 20 stycznia. Właśnie wtedy na terenie przy byłym kultowym już Hotelu Forum odbędzie się największa miejska snowboardowa impreza sezonu 2017/2018.

Na wielkiej konstrukcji, która stanie przy wejściu do Forum Przestrzenie rywalizować będą snowboardziści z całej Polski. A dla tych co nie jeżdzą przygotowaliśmy liczne aktrakcję, gdyż jak wszyscy dobrze wiemy snowboard ma łączyć, a nie dzielić.

SUPERSKLEP X THIRTYTWO 2018 będzie bez wątpienia prawdziwym, zimowym świętem amatorów białego szaleństwa, smacznej szamy i dobrej zabawy.
Za projekt potężnej konstrukcji odpowiada niezawodna VODASODOVA. Rozmiary konstrukcji pozwolą startującym zawodnikom na zaprezentowanie największych i najbardziej widowiskowych ewolucji.

Po całym wieczorze pełnym emocji, nagród i wszechobecnej zajawy, nie może Was zabraknąć na najlepszym snowboardowym after party w Forum Przestrzenie.
Będą luźne rozmowy o snowboardzie, pyszna szamka, świetna muzyka i mnóstwo beztroskiej zabawy dla odstresowania od dnia codziennego. Nie może Was tam zabraknąć!

Organizatorzy i sponsorzy:
SUPERSKLEP, THIRTYTWO

Partnerzy:
VODASODOVA
LEVEL
FORUM PRZESTRZENIE
REDBULL
WINTER IS MY LOVE
DRAGON ALLIANCE
ESKA

 

Previous post

Kamil Knop on Stubai Zoo!

Next post

Freestylowe Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Snowboardzie

The Author

Michal

Michal