“THE FOURTH PHASE” 2 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA RED BULL TV!

W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ ŚWIATOWA PREMIERA FILMU TRAVISA RICE’A.

W najbliższą niedzielę, 2 października o 21:00 na bezpłatnej platformie telewizyjnej Red Bull TV www.redbull.tv odbędzie się światowa premiera długo wyczekiwanej produkcji snowboardowej – „THE FOURTH PHASE”. Najlepsi przedstawiciele dyscypliny z Travis’em Rice’em na czele, najbardziej niedostępne i zachwycające lokalizacje oraz najwyższy poziom techniki kinematograficznej to wszystko już w najbliższą niedzielę ekskluzywnie na Red Bull TV.

„THE FOURTH PHASE” to najbardziej wyczekiwana produkcja snowboardowa od 2011 roku, stanowiąca kontynuację znakomitych filmów „That’s It, That’s All” oraz „The Art of Flight”.

fot. Tim Zimmerman // Red Bull Content Pool
fot. Tim Zimmerman // Red Bull Content Pool

Tym razem Travis Rice wraz z ekipą najbardziej utalentowanych snowboardzistów na świecie (Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) zabierają widza w podróż po zapierających dech w piersiach górskich lokalizacjach m.in. na Alasce, w Alpach Japońskich czy na rosyjskich wulkanach. Wysokie snowboardowe loty na najwyższym sportowym poziomie zarejestrowane zostały najnowocześniejszymi środkami produkcji telewizyjnej, a to wszystko uzupełnione wyjątkową muzyką skomponowaną do filmu – to wszystko sprawia, że “THE FOURTH PHASE” to widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami. Tak jak w przypadku „That’s It,  That’s All” i „The Art of Flight” poprzeczka na kolejne lata dla filmów o tematyce snowboardowej została podniesiona bardzo wysoko.

Stworzenie tego filmu było największym wyzwaniem w mojej karierze” – mówi Curt Morgan, szef Brainfarm i reżyser odpowiedzialny za wcześniejsze filmy z Travisem Rice: „That’s It”, „That’s All” i „Art of Flight”. „Nasza ekipa weszła w góry i głęboki śnieg z najnowocześniejszym sprzętem z jedną myślą: nagrać snowboardowe ujęcia w wyjątkowy sposób, pokazując energię, styl i wielką przygodę”.

Najnowszy film Travisa Rice’a to ogromny i złożony projekt wymagający poświęcenia zawodników i całej ekipy filmowej. „Wymyśliłem projekt, który wymagał zaangażowania całej mojej wiedzy i doświadczenia zdobytych podczas tylu lat jeżdżenia na snowboardzie” – opowiada o filmie Rice. „Minione cztery lata kręcenia materiałów do “The Fourth Phase” to ciągłe wyzwania, które z przyjaciółmi z deski i ekipą filmową wspólnie pokonywaliśmy. Wszyscy poznaliśmy, co to pasja, energia, radość, zmęczenie, satysfakcja, ale też co to strach i porażka. Daliśmy z siebie wszystko i o tym właśnie jest ten film”.

Ten film to również najwyższy poziom techniki kinematograficznej. “THE FOURTH PHASE” to pierwszy film sportowy wyprodukowany w całości w technologiach 4k Ultra HD Dolby Vision™ i Dolby Atmos® – zapewniając niespotykaną jakość obrazu i dźwięku.

Światowa premiera filmu THE FOURTH PHASE odbędzie się ekskluzywnie w niedzielę, 2 października na RED BULL TV. Film będzie można obejrzeć bezpłatnie na www.redbull.tv jedynie tego wybranego dnia, jednorazowo od godziny 21.00. Od 3 października film dostępny będzie w dystrybucji kinowej w sieci Multikino oraz w serwisie iTunes.

BEZPOŚREDNI LINK DO OGLĄDANIA FILMU NA RED BULL TV: www.redbull.tv

fot.Iker Basterretxea // RedBullContetntPool
fot.Iker Basterretxea // RedBullContetntPool
Previous post

EHschool 2016 promo

Next post

Analog in Poland

The Author

Michal

Michal