TIMELINE ODCINEK 2

Ekipa TimeLine Project szykuje się do pierwszego wyjazdu tej zimy. Zanim jednak zaszyją się na dłużej w obozowisku w dzikich kanadyjskich ostępach znaleźli trochę czasu by opowiedzieć o swojej pierwszej wspólnej wyprawie. Xavier de Le Rue wraz z ekipą odkrył niesamowite tereny, krajobrazy i kulturę Grenlandii przy okazji zbierania materiału do filmu Live of the Artists realizowanego dla Relentless energy.
Cały film obejrzeć można na relentlessenergy.com. Z kolei adres swissguides.com będzie pomocny tym, którzy po obejrzeniu nowego odcinka TmeLine zapragną wybrać się na Grenlandię.
TimeLine to najnowszy projekt Xaviera de Le Rue – jednego z najlepszych snowboardzistów na świecie, uhonorowanego tytułami Standout of The Year magazynu Transworld i Big Mountain Rider of The Year magazynu Snowboarder. Dwa razy w miesiącu, zawodnik teamu The North Face, opowie o swoim sezonie, podróżach w poszukiwaniu nowych zjazdów i głębokiego śniegu oraz startach we Freeride World Tour.Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie www.timelinemissions.com.

Previous post

Volcom Stone’s Peanut Butter & Rail Jam Europe tour 2011 kontratakuje !

Next post

Oscyp Contest - 2011

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.