Projekt Randomvideo, którego pomysłodawcą jest Alexander Miniotti, narodził się z chęci propagowania włoskiej sceny snowboardowej. Sposób pokazania trików wraz z oryginalną ścieżką dźwiękową sprawiają, że produkcja jest jak najbardziej godna uwagi. Randomvideo jest kontynuacją trendu Zombiesvideo, który rozpoczął się aż 10 lat temu, były to najlepsze włoskie filmy snowboardowe. Dzięki doświadczeniu które udało mu się zdobyć przy współpracy z magazynami snow, zebrał grupę zdolnych młodych riderów oraz ludzi zajmujących się produkcją materiałów video, dzięki czemu ich prace nie odbiegają jakością od produkcji zza oceanu.
Alexander Miniotti pracuje z kamerą już od 8 lat, tworząc nie tylko produkcje snowbaordowe. Przez wiele lat pracował jako kamerzysta oraz redaktor między innymi dla Sequence, Methodmag, Zombiesvideo, Pirates oraz Isenseven. Jego współpracownik Arturo Bernardi zbliżył się do kamery jako dziecko, jego pasją było filmowanie świąt i imprez rodzinnych handycamem swojego taty. Arturo jest absolwentem bolońskiego ASP 2006 r (Drama Art and Music Studies Universita di Bologna), od tego czasu nakręcił kilka teledysków reklam i transmisji sportowych poświęconych sportom extremalnym. Cztery lata temu rozpoczął swoją przygodę w świecie video snowboardu z ramach projektu Randomvideo.

Riderzy których zobaczymy w produkcji:
Lukas Goller, Stefano Carini, Tato Chiala, Filippo Kratter, Lorenzo Barbieri, Tania Detomas, Yujiro Kondo, Simon Gruber, Max Stampfl, Matteo Borgardt, Massimo Ferro oraz Enrico Cavada.

Previous post

Anttisworld - krótkie video z sezonu 2009/2010

Next post

SENINKA Freeride Session 2010

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.