ŚWIATOWA PREMIERA NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANEJ SUPERPRODUKCJI  SNOWBOARDOWEJ TRAVISA RICE’A.

Król snowboardu ponownie na ekranie! Po ogromnym światowym sukcesie filmów THAT’S IT, THAT’S ALL (2008) oraz THE ART OF FLIGHT (2011) – powraca ich kontynuacja. THE FOURTH PHASE to najbardziej wyczekiwana produkcja snowboardowa od 2011 roku. Połączenie geniuszu sportowego Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem,  które zachwyci nie tylko fanów snowboardu. 

Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki dyscypliny (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

W tym filmie zabieramy publiczność na prawdziwą wyprawę drogą życia ze wszystkimi jego wzlotami i upadkami„, mówi Jon Klaczkiewicz, reżyser filmu. „Istota tej produkcji to dokumentacja niesamowitych akcji snowboardowych w najbardziej odległych zakątkach Ziemi, ale jednocześnie chcemy przekazać uniwersalną historię ludzkich emocji”.

Travis Rice wraz z zespołem profesjonalnych snowboardzistów i ekipą produkcyjną, tak jak w przypadku „That’s It,  That’s All” i „The Art of Flight” podnoszą poprzeczkę na kolejne lata dla filmów o tematyce snowboardowej.

W produkcji można będzie zobaczyć  niezwykłe i unikalne ewolucje wykonywane przez światową elitę zawodników w najbardziej niedostępnych i dziewiczych lokalizacjach, sfilmowane na najbardziej zaawansowanym obecnie poziomie techniki kinematograficznej. THE FOURTH PHASE to pierwszy film sportowy wyprodukowany w całości w technologiach 4k Ultra HD Dolby Vision™ i Dolby Atmos® – zapewniając niespotykaną jakość obrazu i dźwięku.

Tytuł filmu nawiązuje do obiegu wody w przyrodzie – Travis Rice i jego ekipa podążają za naturalnymi procesami odwiedzając najbardziej charakterystyczne miejsca, w których woda zmienia swój stan skupienia – wulkany w Rosji, Japońskie Alpy czy też niedostępne góry Alaski.

Mechanika działania przyrody, pór roku, zimy – zawsze mnie intrygowała” – mówi Travis Rice. „Ten film i nasza podróż powstała przy założeniu, iż żeby coś naprawdę poznać i zrozumieć – trzeba się tym stać.”

Światowa premiera filmu THE FOURTH PHASE odbędzie się ekskluzywnie 2 października na RED BULL TV. Film będzie można obejrzeć bezpłatnie na RED BULL TV jedynie tego wybranego dnia. Po tym terminie film dostępny będzie w dystrybucji kinowej w sieci Multikino oraz w serwisie iTunes.

 

Previous post

Hotzone.tv Park Opening Hintertux: Let‘s start into the winter freestyle season!

Next post

MAGICPOWER II

The Author

Michal

Michal