Tylko dwa dni dzielą nas od najbardziej widowiskowej rywalizacji snowboardzistów i narciarzy w tym sezonie oraz wyjątkowych koncertów KAMP!, Future Folk, UFFIE i HOT CHIP!

Można już rozpocząć odliczanie do startu imprezy BURNin’ SNOW. W najbliższy piątek (10 lutego) przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne w Szczyrku kilkudziesięciu snowboardzistów i narciarzy wystartuje w kwalifikacjach na specjalnie przygotowanej skoczni. Najlepszych 8 awansuje do finału, który odbędzie się w sobotę 11 lutego.
Dołączą oni do 24 zaproszonych zawodników, z którymi rywalizować będą o nagrody warte 25 000 złotych i punkty w snowboardowym rankingu TTR oraz jego narciarskim odpowiedniku – AFP.

Najlepsi zawodnicy z Polski ostro trenują przed BURNin’ SNOW. Poniżej film prezentujący przygotowania Michała Ligockiego, reprezentanta Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver i członka teamu Burn.

Poza wielbicielami snowboardowego i narciarskiego freestyle’u impreza z pewnością przyciągnie do Szczyrku fanów takich gwiazd współczesnej muzyki jak UFFIE czy HOT CHIP. Wszyscy Ci, którzy chcieliby wybrać się na jedną z imprez muzycznych organizowanych w ramach BURNin’ SNOW mają szanse wygrać wejściówki w jednym z licznych konkursów organizowanych w telewizji, radiu, prasie i internecie.

Najwyższy czas zaplanować wyprawę do Szczyrku bo takiej imprezy jak BURNin’ SNOW jeszcze w Polsce nie było!

Więcej informacji na stronie www.burninsnow.pl

Previous post

Defenders of Awesome : Cale Zima – Full Part

Next post

Wild on B - Standing Sideways - Upadki

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.