Otwarcie parku Hotzone.tv jest zawsze atrakcją, ponieważ społeczność snowboarderaw tradycyjnie rozpoczyna tu sezon zimowy. W tym roku otwarcie było wyjątkowe, ponieważ były to 15 urodziny. Cztery dni snowboardu dla wszystkich: dla profesjonalnych riderów, amatorów, ludzi z branży, fanów snowboardu, początkujących i ciekawskich. Gospodarze wymyślili coś specjalnego na edycję rocznicową w postaci imponującego Rail-Up. Konkurs Metal Battle Night Rail organizowany przez SANE! Snowboard świętował niesamowitą premierę – zarówno dla widzów, jak i riderów. Było to najważniejsze wydarzenie 15. Otwarcia Parku Hotzone.tv. Na szczycie otwarcie oferowało bezpłatne testy sprzętu na górze, Betterpark Hintertux w doskonałej formie, zajęcia dla dzieci, dziewcząt i dzikie melanże.

Locales Werni Stock powiedział : “It was once again a legendary Park Opening in Hintertux, despite the bad weather. I have never seen so many people at the Opening, at the Rail Jam as well as the parties. The atmosphere was great and it for sure is the perfect way to start into the season.”

FREE DEMO / GIRLS SESSION / KIDS SHRED

Ponad 20 brandyw było obecnych na miejscu przy Tuxer Fernerhaus, aby zapewnić zupełnie nowy sprzęt do testów, oczywiście za darmo. Korzystając z profesjonalnego doradza ludzie mogli testować najnowsze deski, buty i wiązania, a także odzież wierzchnią i gogle. Branża snowboardowa oferuje testy swoim klientom od 15 lat podczas otwarcia parku Hotzone.tv. Po raz pierwszy zaoferowano specjalny program dla dziewcząt, którego gospodarzem była lokalna riderka Tini Gruber: joga i snowboard. „Girls Shred” rozpoczęło się od sesji jogi i medytacji oddechowej na wysokości 2.660 m w Tuxer Fernerhaus. Później dziewczyny weszły do Betterpark Hintertux, aby popracować nad umiejętnościami freestyle. Najmłodsi riderzy mieli swój wielki dzień w niedzielę. Pomimo złych warunków pogodowych dzieci były entuzjastycznie nastawione na trenowanie przez zawodników Marko Grilca i Steve’a Grubera. Zgarnęły także swoją pierwszą okładkę w Pleasure-Cover nagranym przez Fischi Foto.

METAL BATTLE NIGHT RAIL CONTEST HOSTED BY SANE! SNOWBOARDING

Premiera Night Rail Contest na parkingu Hintertuxer Gletscher zakończyła się pełnym sukcesem. Setki widzów pojawiło się, by być świadkami zawodów pomimo deszczu. Zmierzyło się 30 riderów z całej Europy. Tłum przez całą noc świętował, podczas zawodów i później. Na koniec cztery nagrody trafiły do ​​następujących zawodników: Leon Gütl odebrał nagrodę Best Downrail Trick Award z Switch Backside 270 – 270 Off. Oskar Fritzsche przez całą noc uśmiechał się z powodu nagrody Best Pole Jam Trick Award za Switch 50-50 do Ollie północ (jedna stopa).

Nagrodę za najlepszy podwójny trick otrzymała Marvina Salmina za Cab Hardway 270 do Fakie. Olimpijka Silvia Mittermüller i Marina Alonso z Hiszpanii podzielili się nagrodą za ogólne wrażenie dla kobiet.

Michi Schatz, co-founder of SANE! Snowboarding: “The first SNAE! Metal Battle at the Hotzone Opening was insane. Insane Opening, insane riders, best vibe ever, all in all the best Opening we ever had and the best start into the new season!”

CONTESTS WERNI STOCK INVITATIONAL, HANGOVER SESSION


Locales Werni Stock jak zwykle wykazał pełne zaangażowanie pracując nad Big Air wraz z Betterpark Shape Crew na „Werni Stock Invitational”. Riderzy tacy jak Seppe Smits planowali start w pierwszej dużej sesji big air sezonu. Niestety jam musiał zostać odwołany z powodu silnego wiatru i kiepskiej widoczności. Nie ma to jednak żadnego wpływu na dobre samopoczucie wszystkich zaproszonych riderów, ponieważ niektórzy z nich zmieszali się z amatorami w niedzielę, aby dołączyć do „Hangover Session”.

Jak zwykle warto było rozpocząć sezon od 15. otwarcia parku Hotzone.tv w Hintertux. Pierwszy świeży śnieg po letnich wakacjach. Czekamy na następne 15 lat!

Dzięki partnerom Hintertuxer Gletscher, Tourismusverband Tux-Finkenberg, Hotzone, Hohenhaus Tenne i SANE! Snowboarding. Również dzięki Burtonowi za wsparcie konkursu railowego.

Previous post

15 LECIE HOTZONE.TV PARK OPENING HINTERTUX – DZIEŃ TRZECI & CZWARTY

Next post

This is the most recent story.

The Author

Michal

Michal