Za nami po raz kolejny otwarcie sezonu z Hotzone.tv na lodowcu HIntertux.  Fantastyczne, no może z wyjątkiem pogody z którą przyszło się zmagać riderom. Przez cały weekend chmury wisiały bardzo nisko nad parkiem, snowboardowym zapaleńcom pogoda nie była straszna.

Całość rozpoczęło pre opening party w PapperlaPUB już w czwartek, akcja w górach rozpoczęła od piątkowego poranka.

Do testów przy Tuxer Fernerhaus wystawiło się aż 31 snowboardowych brandów. Pierwszym grubym eventem było  Alarm Clock Battle, prosi nie zawiedli:  Rowan Coultas, Roli Tschoder, Rudi Kröll, Moritz Amsüss oraz Werni Stock.

Pomimo naprawdę bardzo słabej widoczności wielu rdierów zgłodniałych śniegu rzuciło się aby katować jib lines.

W piątkowy wieczór praktycznie wszyscy udali się do TUX center, na premierę nowej produkcji „EVERSINCE” od Absinthe. Po projekcji miały miejsce jeszcze dwie inne premiery tego wieczoru „686 Seconds” i „Different Direction” podczas, których jak zwykle na otwarciu sezonu można było spotkać pro zawodników: Marko Grilc, Roope Tonteri, Cheryl Maas, Sarka Pancochova, Levi Luggen, Werni Stock, Simon Pircher, Tom Klocker, Mario Käppeli, Sebbe de Buck, Seppe Smits, Marco Feichtner, Daniel und Benny Mösl, Julia Baumgartner, Flo Corzelius, Rowan Coultas & Steve Gruber.

W sobotę iście zimowa pogoda nie odpuszczała, przez co została odwołana Session of the Dudes,  nie przeszkodziło to chętnym do zaprezentowania swoich trików podczas Cash for Trix Session.

Na parkingu lodowca odbył się pokaz Moto-X Trial, urodzeni hazardziści mogli spróbować swoich sił w pokera, blacj jacka oraz ruletkę.  Oprawę muzyczną zapewnił zespół Harem. W sobotnią noc jak zawsze podczas otwarcia odbyła się gruba impreza Grand Opening Night w Hohenhaus Tenne/Hintertux, goście bawili się  bardzo długo 🙂

W niedzielne przed południe młodzi riderzy szkolili się pod okiem Steva Grubera, obyła się również foto sesja

hotzone.tv Kids Shoot również w Betterpark Hintertux.

Oczywiście legendarny kogut powróci w 2016 roku podczas kolejnego otwarcia hotzone.tv Park Opening Hintertux, które będzie miało miejsce od 29 września do 2 października 2016. My już czekamy!

 

 

Previous post

Burton Girls Presents: Epizod 1 – Kimmy Fasani & Kelly Clark

Next post

Young Blood Chillers - Season Recap - Teaser

The Author

Michal

Michal