Przez  rok Alpine Snowboard Team starał się zwiększyć  swoją popularność poprzez poszerzanie grona fanów twardej deski. Współpracujący z teamem Patroni Medialni, pomagali w przekazywaniu informacji kibicom, pasjonatom snowboardu, osobom aktywnym sportowo. Na dzień dzisiejszy można śmiało powiedzieć, że im się to udało, aktualnie posiadają 28 Patronów Medialnych!! Nie tylko internetowych ale także gazety. Artykuł o AST pojawił się również w międzynarodowym czasopiśmie  ,,Carvingmag’’, co było dużym sukcesem ponieważ redaktorzy czasopisma sami zgłosili się do Alpine Snowboard Team. Z pewnością  AST to nie team o którym można tak łatwo zapomnieć, o grupie jest już głośno w świecie snowboardu, a na pewno będzie coraz głośniej i serwis 4board.pl im w tym pomoże!!

Po kilkumiesięcznym okresie inwestowania w markę „ Alpine Snowboard Team”, przyszedł czas na sponsorów.  Zawodnikami Alpine Snowboard Teamu zainteresowała się firma UA-Under Armour światowy lider odzieży sportowej, który wspiera takich zawodników jak: Michael Phelps, Lindsey Vonn, Georges St-Pierre itp.

Under Armour to amerykańska marka sportowa powstała pod koniec poprzedniego wieku, a dziś uznawana  za  3 marką na świecie. Stworzył ją sportowiec Kevin Plank,  zawodowy gracz footbolu amerykańskiego, z myślą o innych sportowcach. Z roku na rok produkty UA udoskonalane są o nowe technologie , tak by sprostać wymaganiom wszystkich sportowców.

Mottem firmy jest uczynić sportowca lepszym

 

W swojej ofercie mają produkty na każda porę roku. HaetGear kiedy jest ciepło, ColdGar kiedy jest zimno oraz Allseason pomiędzy nimi.

Po bardzo udanych negocjacjach firma Under Armour wzięła pod swoje skrzydła zawodników AST, a założyciele teamu Tomasz Kowalczyk i Andrzej Gąsienica – Daniel zostali Zimowymi  Ambasadorami Under Armour.

,, Mieliśmy okazje testować kilka produktów UA do treningów letnich i musze przyznać że nie wiedziałem że istnieje tak dopracowana odzież. Dla mnie podczas treningu najważniejszy jest komfort i to właśnie daje mi Under Armor, ubrania UA nazwał bym  ,,drugą skórą’’ praktycznie nie wyczuwalne” mówi  Tomasz Kowalczyk

Under Armour Polska będzie dbał o to aby przy treningach letnich  każdy z zawodników czuł się jak najbardziej komfortowo, a w zimie utrzymywał temperaturę ciała nie wychładzając mięśni.

‘’ Jestem bardzo zadowolony że udało nam się podjąć współprace z jedną z największych firm jak nie największą, zajmującą się produkcja najwyższej jakości odzieży sportowej. Ćwiczę w odzieży UA od pewnego czasu i według mnie są to najlepiej wykonane produkty. Podczas treningu nie krępują ruchów, nie naciągają się jak większość tego typu ubrań.  Naprawdę rewelacja!! Trening w ubraniach UA można z pewnością zaliczyć do udanych” mówi Andrzej Gąsienica – Daniel.

Under Armour to nie tylko treningi latem, marka posiada w swojej kolekcji odzież termiczna i najwyższej jakości stroje do treningów przy ujemnej temperaturze.

„Niedawno zakończyliśmy cykl przygotowań letnich na stadionie, siłowni, w górach oraz na rowerze i mieliśmy możliwość przetestowania odzieży…. naprawdę rewelacyjna. Oddychająca, idealnie odprowadza pot, schnie ok. 20 minut a co najciekawsze, nie trzeba prasować, co dla nas jest dużym plusem gdy w okresie zimowym żyjemy na walizkach” podsumowuje Gąsienica-Daniel.

Więcej informacji  Sponsorach AST oraz o produktach Under Armour znajdziecie na Facebook’u

Previous post

40secs - Slams Runda 2 Stock vs Sörman

Next post

SEASON PASS IV- Rozpoczęcie Sezonu Snowboardowego

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.