Czy oglądając amerykańskie filmy nie chcieliście znaleźć się na imprezie, gdzie wszyscy mają szkolny Uniform oficjalnie mundurkiem zwany : )? W najbliższą sobotę dzięki ‘ Viva La Zueva York’ wszyscy możecie się na niej znaleźć!17 edycja Viva La Zueva York będzie pod znakiem krawata, białych koszul, czarnych spodni, krótkich spódniczek, i ‘za’ i pod’ kolanówek.

Niegrzeczne uczennice, kujony, wagarowicze, nauczycielki – dajcie upust swojej fantazji poprzez swój strój. Przebierańców pod szyldem „back to school” wpuszczamy za FREE!

Jak zawsze na VLZY szykujcie się na opuszczenie klubu o poranku! Pamiętajcie – na drugi dzień nie ma szkoły;) Będzie za to Lazy Sunday organizowane przez Weranda Take Away na dziedzińcu Starego Browaru, gdzie leczyć będziemy kaca po pierwszym dniu szkoły. Szkoły w klubowym wydaniu!

Podobnie jak na ostatniej edycji wymieszamy gatunki muzyczne – coś dla siebie znajda fani zarówno tanecznej elektroniki jak i mashupowych hiphopowych brzmień.

Zagrają dla Was:
Kovvalsky (Livelife/Warszawa)

Jędrzej „Kovvalsky” Kowalczyk to młody DJ i promotor eventów. Miksuje i selekcjonuje szerokopojętą muzykę elektroniczną. Eksperymentuje z nowymi gatunkami. Unika „komercji”. Kovvalsky gra sety z pogranicza: Electroniki, Techno, House’u oraz Disco. Supportował światowych headliner’ów: Simian Mobile Disco, Soul Clap, Hot Chip, Jesse Rose, Kollektiv Turmstrasse, Headman i wielu innych. Obecnie można go usłyszeć w każdy piątek o 20:00 w PlanecieFM

Boy Division (GSTQ/Warszawa)

Od 2003 r. promotor imprez, dj, publicysta. Pionier alternatywnych imprez tanecznych na nowo definiujaych nocne życie m st. Warszawy. Głównodowodzący projektu GSTQ cieszącego się ogromnym powodzeniem i niewątpliwie jednego z najbardziej uznanych wydarzeń artystycznych w skali kraju. Jego sety można usłyszeć nie tylko w klubach, na festiwalach (Paryskim 'Colour’, Astigmatic, Heineken Open’er, Free Form Festival, Coke Live czy Selector) ale również na wybiegach oraz eventach związanych z modą. Razem z płytami zwiedził też kawałek europy m.in. Paryż, Londyn, Berlin, Rzym, Sztokholm, Goeteborg, a także meksykańskie Cancun.
Uhonorowany przez magazyn PULP tytułem najlepszego dja roku 2009, „Nocnym Markiem” w kategorii najlepsza impreza roku 2010 wg. Aktivista za „Garage Party”. Występował u boku takich artystów jak Axel Boman, Crystal Castles, D.I.M., Erol Alkan, Hot Chip, Kavinsky, Moullinex.

Start: 22:00

Bilety: przedsprzedaż 15 zł | w dniu imprezy 20 zł / karty klubowe 15 zł / PRZEBRANI WCHODZĄ ZA FREE!

Let’s get back to the school. To the oldschool!

do ZOOba!

Viva La Zueva York

Previous post

Burton 13 - Polska Premiera

Next post

Snow Porn – Euro Rail Revolution

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.