Trębacze przebrani za kupidynów, DJ’e wyglądający jak serce z teledysku Rogera Sancheza. Kwiaty, buziaczki, cukiereczki, i kolorowe wizualizacje . TO NIE U NAS !!

Walentynki = Święto zakochanych. Podobno wysyła się wtedy listy miłosne ?! My tak jak i Wy, będziemy tej nocy zakochani w naszych gościach, którzy będą wysyłać dobry beat w waszą stronę.

Ekipa Viva la Zuevy, nie chodzi na randki i nie bierze jeńców. Oni bawią się do samego rana! Koniec karnawału nie oznacza końca dzikich tańców na stołach, picia wódki prosto z „dystrybutora” i pobudek „skoro świt TELEEXPRESS”, niekoniecznie u siebie w domu.

Do ZOObaczenia…

Dj’s:

Lay Dj

Dj Hen + live funky trumpets

chillroom: Matt Wiencek & guests

start: 22:00

bilety: 20 zł / karty klubowe 15 zł || lista FB do 23:00 free

Partnerzy tej imprezy:

KYOKAI SUSHI:
https://www.facebook.com/pages/KYOKAI-SUSHI-BAR/268019822831?ref=br_tf

POZERKI.PL
https://www.facebook.com/pages/Pozerkipl/175383902537871

RUN COLORS:
https://www.facebook.com/RunColors

LAYDJ / WIADOMO
Kiedyś jedna z nielicznych hip-hopowych didżejek w Polsce, która ze swoim 100% imprezowym materiałem odwiedziła wszystkie topowe kluby w kraju, teraz z całą pewnością jedyna grająca futurystyczne basowe i połamane dźwięki z tak charakterystyczną dla siebie gracją i wyczuciem – co wcale nie przeszkadza jej w zrzucaniu na parkiet najcięższych bomb. Dzieliła scenę m.in. z Just Blaze, Hudson Mohawke, Snakehips, Sango.

DJ HEN
Zajmuje się muzyką od 1998 roku! Na swoim koncie ma kilkadziesiąt legalnych albumów, przy których współpracowal jako DJ! Zaczynał swoja przygode w 2000 roku będąc członkiem projektu BondSkład oraz Aifam.
W 2002 Rozpoczął wspołpracę z raperem DonGuralEsko przy jego pierwszej solowej płycie „Opowieści z betonowego lasu” i do 2012 roku współpracował przy każdym projekcie tego artysty.
Dj Hen ma na koncie w udział w kilkunastu turniejach i mistrzostwach Polski DJ (DMC, ITF/IDA, Vestax Estravganza – podejmując miejsce na podium).
Nagrał również kilka Mixtape’ów oraz jest autorem remixów imprezowych, które sprawdzają się jako bangery na imprezach!

Od roku 2008 zagrał kilkaset imprez i ponad 500 koncertów, z najlepszymi raperami w Polsce min. Gural, Kasta Squad, Fokus, Jamal, Grubson, Kaczor! W latach 2007-2009 prowadził własną, autorską audycję Hip Hop’owa w Wielkopolskim paśmie radia PLANETA.FM. Był autorem i redaktorem jedynych wiadomości o kulturze Hip Hop w Polsce – Rapiszon News.
Obecnie jest członkiem ekipy High Tunes DJs.

Strona wydzrzenia na https://www.facebook.com/events/218564745008083/
serce last

Previous post

Madrid Skateboards 2014: 38 lat w biznesie

Next post

Guajataka 2014 - Raw Run with Victor E.

The Author

Michal

Michal